Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » Програма підготовки фахівців з оптимізації систем стисненого повітря на промислових підприємствах
Програма підготовки фахівців з оптимізації систем стисненого повітря на промислових підприємствах
Пт, 03 Листопада 2017, 16:55

Офіс зі сприяння зеленій модернізації економіки Торгово-промислової палати України спільно із Групою управління Проекту (ГУП) ЮНІДО/ГЕФ “Впровадження стандартів систем енергоменеджменту в промисловості України” (www.ukriee.org.ua) анонсує відбір учасників Програми підготовки фахівців з оптимізації систем стисненого повітря на промислових підприємствах.

Міжнародні експерти ЮНІДО планують проведення 2-денних тренінгів з оптимізації систем стисненого повітря на промислових підприємствах у Торгово-промисловій палаті України (м. Київ) та Регіональних Торгово-промислових палатах України залежно від отриманих заявок потенційних слухачів.

Перший тренінг відбудеться 13-14 листопада 2017 року в Торгово-промисловій палаті України. Тренери: Эрик Хардинг (Eric Harding) и Ян Мор (Ian Moore), компанія Эйр Технолоджи Лимитед (Air Technolodgy Limited), Великобританія. Проект Програми додається.

Другий тренінг відбудеться 16-17 листопада 2017 року в Харківській Торгово-промисловій палаті.

Фокусна аудиторія:

  • фахівці або консультанти, які планують працювати в підрозділах українських підприємств;
  • представники компаній сервіс-провайдерів у сфері систем стисненого повітря (за згоди з промисловим підприємством);
  • представники підприємств, діяльність яких пов’язана з наладкою та технічним обслуговуванням систем стисненого повітря;
  • фахівці, які планують бути Національними експертами даного напряму;
  • проектувальників, наладчиків систем стисненого повітря та інші зацікавлені особи.

Передумовою участі у тренінгу є навички роботи в програмі Excel та спеціалізація чи досвід роботи у відповідній сфері. Кількість учасників тренінгу є обмеженою. Відбір здійснюється на конкурсній основі.

Для організації заходу просимо Вас до 9 листопада 2017 року повідомити Офіс зі сприяння зеленій модернізації економіки Торгово-промислової палати України на електронну адресу: osm-zed@ucci.org.ua (Ольга Марушевська, керівник Офісу зі сприяння зеленій модернізації економіки ТПП України, тел. 097 309 31 40) контактну інформацію (телефон, електронну почту та адресу) представників Вашого підприємства про можливу участь у вищезгаданому тренінгу та їх коротке резюме щодо досвіду у даній сфері.

Участь у тренінгу безкоштовна. Проживання та транспортні витрати учасники покривають самостійно.

Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: