Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » Програма бізнес стажувань SABIT
Програма бізнес стажувань SABIT
Вт, 13 Лютого 2018, 10:10

Міністерством Торгівлі США був оприлюднений календар Спеціальної програми бізнес стажувань SABIT на I півріччя 2018 року.

Програма  SABIT – є спеціалізованою програмою консалтингової допомоги, обміну професійним досвідом та стажувань, підтримки приватного сектору та підвищення кваліфікації підприємців і державних службовців, менеджерів середньої та вищої ланки компаній або недержавних організацій.

Групове двотижневе стажування починається з кількох днів теоретичних занять, а потім надається практична частина (відвідання американських компаній, зустріч з галузевими асоціаціями).

Програми проводяться англійською мовою з перекладом на російську. Учасники повинні вільно володіти англійською або російською мовами.

Учасникам програми  Уряд США оплачує переліт, проживання, програму навчальних занять, послуги перекладачів в робочі години, медичну страховку і стипендію в розмірі 300 дол.США для оплати харчування.

Участь в  програмі проводиться на конкурсній основі. Для участі в конкурсному відборі необхідно заповнити анкету програми, що цікавить. Анкету необхідно завантажити з сайту SABIT. Анкета заповнюється англійською та російською мовами. До анкети необхідно додати рекомендаційний лист від керівництва. Весь пакет документів необхідно надіслати регіональному координатору програми Наталії Шенєєвої (044 521-52-22, nataliia.shknyeyeva@trade.gov). Остаточний відбір учасників проводить Вашингтонський офіс SABIT.

Календар заходів (у форматі .pdf)

Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: