Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » Проект «Управління стандартами маркування вин для міжнародної маркетингової стратегії»
Проект «Управління стандартами маркування вин для міжнародної маркетингової стратегії»
Пн, 18 Жовтня 2021, 08:33

Проект «Управління стандартами маркування вин для міжнародної маркетингової стратегії»реалізується під егідою EU4 Business: Connecting Companies, під керівництвом EUROCHAMBRES за підтримки EU4Business initiative of the European Union за участі ТПП Вальядоліда (Іспанія), ТПП Замори (Іспанія), Вінницької ТПП та Хмельницької ТПП.

Проект передбачає проведення семінарів та організацію навчальних візитів для виробників вина двох українських та двох іспанських регіонів. Візит вінницьких та хмельницьких виноробів до Іспанії відбувся з 8 по 11 жовтня 2021 року та включав візити на виноробні, виноградники та дослідницьку лабораторію, розташовані у провінції Кастилії та Леона. Іспанські колеги перебуватимуть з візитом в Україні з 18 по 22 жовтня. У рамках візиту заплановано декілька бізнес-зустрічей у Києві, Вінниці та Хмельницькому а також відвідування виноробних підприємств і дегустаційних залів українських колег.

Мета проекту:

  • формування високого рівня виробництва та культури споживання вина, вдосконалення стандартів класифікації ґрунтів, винограду та вина для сприяння економічному розвитку Подільського регіону та підвищення конкурентоспроможності України у східному партнерстві;
  • формування концепції внутрішнього туризму на Поділлі, забезпечення податкових надходжень шляхом створення доданої вартості, просування власних брендів;
  • враховуючи, що малі та середні підприємства та ферми, які займаються виноробством, розташовані у сільській місцевості, – сприяння створенню нових робочих місць, залученню та утриманню місцевого населення та розвитку молодого сектору економіки регіону.

Винна промисловість Поділля молода з точки зору досвіду іспанських колег, тому потребує пильної уваги та підтримки. Співпраця науково-дослідних установ Поділля та регіонів Вальядолід і Замора стане основою для створення якісних вин українського виробництва для подальшого експорту до інших країн світу. В контексті зростаючого інтересу до виноробства невеликих ферм виникає необхідність у створенні чіткої системи контролю якості вина та дотримання технологічних процесів, подібних до європейських, на основі еталонного аналізу ізотопів, що є аналітичним методом боротьби з шахрайством у винному секторі.
Сьогодні українські винороби стикаються з багатьма проблемами у сфері органічного виноробства та захисту виноградників, а також сертифікації вина.

Навчання та обмін досвідом у рамках запланованих заходів Проекту дозволить:

  • передати ноу-хау та ділові зв’язки, які допоможуть українським виноробним підприємствам покращити якість своєї продукції у таких аспектах, як відтінок, колір, смак та інтенсивність, одночасно гармонізуючи поняття, значення та термінологію щодо категорій маркування вина;
  • організовувати маркетингові кампанії та експортну діяльність;
  • доповнити навчання найкращими методами виробництва та комерціалізації вина, процесами управління щодо створення винного бренду з високою міжнародною репутацією, що включає весь процес управління унікальною торговою маркою, з точки зору енології, яка гарантує найвищі стандарти у виробництві вина.
Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: