Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Комерційні пропозиції » Пошук чеською компанією AGRA GROUP a.s. виробників/постачальників карбаміду
Пошук чеською компанією AGRA GROUP a.s. виробників/постачальників карбаміду
Нд, 12 Липня 2020, 14:51

Чеська компанія виробник мінеральних добрив AGRA GROUP a.s. у зв’язку із реалізацією програми розширення виробництва здійснює пошук надійних виробників і  постачальників корбаміду (насамперед в гранульованій формі) та виявила зацікавленість до налагодження співпраці з відповідними діловими партнерами в нашій державі, укладенні з ними довгострокових контрактів.

Контактна особа:
Томаш Крейчі (Tomáš Krejčí)
Менеджер з питань бізнесу AGRA GROUP a.s.
Адреса: Tovární 201
387 15 Střelské Hoštice
Czech Republic
теоефон: +420 702 293 016
e-mail: tomas.krejci@agra.cz
web: www.agra.cz

Профіль компанії «AGRA GROUP a.s.»
AGRA GROUP a.s.– чеське акціонерне товариство, започаткувало підприємницьку діяльність в 1992 році у місті Стржелске-Гоштицеі спеціалізується на виробництві добрив для сільського господарства та входить до числа провідних чеських виробників цієї продукції.
З 2006 року компанія розробила, запатентувала та запустила у виробництво власне добриво на основі стабілізованої сечовини.
У 2008 році AGRA GROUP a.s. заснувала новий структурний підрозділ, який займається питаннями продовольства, а саме технологіями після збиральної обробки сільськогосподарських культур, пакуванням, зберіганням сільськогосподарських товарів, сушінням, загущенням та змішуванням харчових продуктів.
Однією з галузей діяльності компанії є співробітництво з дослідницькими інститутами та сільськогосподарськими університетами в рішенні дослідницьких завдань і грантів, що стосуються харчування і стимуляції росту сільськогосподарських рослин.

Компанія офіційно зареєстрована за адресою: 387 15, Чеська Республіка, StřelskéHoštice, Tovární 201 (ідентифікаційний код юридичної особи -26020343).
Статутний капітал «AGRA GROUP a.s..» становить 36 млн. чеських крон (близько 1,5 млн.дол. США ). Компанія випустила 36000 іменних акцій, номінальною вартістю 10 000 чеських крон кожна. Дані щодо експорту продукції цієї компанії в чеських реєстрах комерційної та підприємницької діяльності відстуні.
Єдиним акціонером, головою ради директорів та головою наглядової ради акціонерного товариства з 10 жовтня 2019 року є Іржі Копенец (Mgr. Jiří Kopenec).

Версія для друку
Версія для друку