Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » Польські партнери активно підтримують розвиток української економіки
Польські партнери активно підтримують розвиток української економіки
Ср, 27 Липня 2016, 12:10

Із дводенним візитом у Києві побувала делегація Всепольської господарської палати. Вінницька ТПП інформує, що у перший день відбулася зустріч із заступником міністра економічного розвитку і торгівлі, торговим представником України Наталією Микольською. Пані Микольська запросила Торгово-промислову палату України та Польську господарську палату долучитися до підготовки засідання міжурядової комісії країн, яке планується на осінь цього року у Варшаві. Після Міністерства партнери Палат зібралися у ТПП України, де обмінялися думками щодо проблем і перспектив двостороннього торговельно-економічного співробітництва.

«ТПП України і Всепольську господарську палату пов’язують багаторічні ділові відносини. Щороку проводяться спільні заходи, спрямовані на сприяння розвитку співпраці у сферах переробки агропродукції, логістики, інформаційних технологій. Важливою для України є участь польських компаній у реалізації інвестиційних проектів зі створення імпортозамінних виробництв», – привітав гостей президент ТПП України Геннадій Чижиков.

27834262483_6e1a64cfe4_z     28345292122_da0703d4ab_z

Республіка Польща займає перше місце серед країн Європейського Союзу за обсягами імпорту продукції українських підприємств. Незважаючи на те, що вона не входить до десятки провідних інвесторів в економіку України, структура польських інвестицій свідчить про їх важливу роль у розвитку пріоритетних галузей української економіки.

«Ми б хотіли поділитися з українськими колегами нашим досвідом переходу до ринкової економіки. Успіх Польщі – результат серйозних реформ. Для нас важливо обрати кілька напрямів співпраці з Україною, наприклад, у таких галузях, як легка й агропромисловість. Першим кроком буде створення спільних підприємств. Потенціал в України величезний, і ми сподіваємося допомогти вашій країні, за підтримки ТПП України, у реалізації цих планів», – зазначив Анджей Арендарський, президент Всепольської господарської палати.

«У зв’язку з недавніми подіями Польща, як і Україна, втратила ринок Росії. Але це не завадило польським підприємцям відкрити для себе нові ринки. Незважаючи на війну на Сході України, я впевнений, що можливості для бізнесу були, є і будуть. Головне – правильний підхід до ведення бізнесу у зоні високої конкуренції. Як перемогти конкурента? У деяких випадках, з досвіду нашої практики, потрібно з ним об’єднатися», – додав Тадеуш Намединські, член президії Всепольської господарської палати, голова Комітету східного співробітництва.

cf22c08fb1     33

Пан Арендарський також повідомив, що у вересні, у рамках Форуму малого і середнього бізнесу, який пройде в Катовіце (Польща), планується зустріч президентів торгово-промислових палат країн Вишеградської четвірки для обговорення прикордонного співробітництва та підтримки України.

Український бізнес брав активну участь у переговорах із польськими колегами. Виробники взуття в Україні висловили зацікавленість у проведенні B2B зустрічей безпосередньо на територіях польських підприємств для ознайомлення з місцевим ринком і виробництвом, а також вивчення методів експорту на інші європейські ринки.

На другий день візиту делегації з Польщі у ТПП України президенти Одеської, Рівненської та Житомирської регіональних палат, керівництво ТПП України та ключових департаментів Палати ознайомилися з презентацією Всепольської господарської палати.

28345291302_cb274d7858_k

Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: