Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » Опитування представників бізнесу в фокусі «Бізнес – Наука»
Опитування представників бізнесу в фокусі «Бізнес – Наука»
Вт, 31 Січня 2023, 09:31

Офіс підтримки вченого (надаліОфіс) працює над реалізацією ініціатив та проєктів, що спрямовані на розвиток та популяризацію науки, сприяння організації ефективного партнерства на рівні наукабізнесдержавагромадськість. Мета Офісустворення умов таможливостей для реалізації інтелектуального потенціалу громадян України у сфері науки та інновацій.

Офіс підтримки вченого у співпраці з Міністерством освіти і науки України вивчає механізми та напрацьовує шляхи налагодження ефективної комунікації між бізнесом та наукою.

Саме тому просимо представників місцевого бізнесу пройти онлайн опитування, яке має на меті отримати поради, пропозиції та бачення перспектив взаємодії між бізнесом та наукою, а також оцінити можливості співпраці та пошуку партнерів шляхом використання нещодавно створеної Міністерством освіти і науки України платформи «Бізнес та наука» (https://s2b.nauka.gov.ua/).

Анкета знаходиться за лінком: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeTnmCf9a9bAQTaFnGejkUSsqunkwsuMBcbYDtdn00UVhUdpA/viewform

Детальна інформація про діяльність Офісу розміщена на власному сайті Офісу: https://sso.org.ua, e-mail:sso@sso.org.ua

Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: