Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Комерційні пропозиції » Оголошено тендер на постачання техніки для тимчасового зберігання зерна в рукавах/мішках/
Оголошено тендер на постачання техніки для тимчасового зберігання зерна в рукавах/мішках/
Вт, 30 Серпня 2022, 11:05

Асоціація Елеваторів України інформує, що Програма USAID з аграрного і сільського розвитку  (АГРО) оголошує Запит Цінових Пропозицій (ЗЦП) на постачання техніки для тимчасового зберігання зерна в рукавах/мішках для субреципієнтів програми субгранту АГРО «Підтримка ММСП зернового напрямку в доступі до послуг зі зберігання та сушки зерна». 

В результаті цього ЗЦП, Проект АГРО очікує підписати Рамкову Угоду (РУ) – або, можливо, декілька РУ – для встановлення конкретних рівнів цін та параметрів для замовлення цих товарів. Це дозволить Проекту АГРО видати окремі замовлення на закупівлю за потребою цих товарів протягом наступних 6 (шість) місяців.

Технічне завдання:

Розділ 3 містить технічну специфікацію товарів, які можуть бути замовлені по РУ. Усі товари, що пропонуються у відповідь на цей запит, повинні бути новими та невикористаними. Крім того, всі товари із споживання електричної енергії повинні працювати на 240 В, 50 Гц. Наразі конкретну кількість, яку потрібно придбати під цією рамковою угдою (РУ), отриманою в результаті цього запиту, невідомі. Конкретна кількість залежатиме від потреб Проекту АГРО України. Окремі замовлення на купівлю будуть видаватися відповідно до РУ, як тільки виникатиме потреба в додаткових товарах.

Необхідні документи: 
Для надання учасникам тендеру допомоги при підготовці пропозицій, нижче наведено перелік документів, які необхідно включити до пропозиції у відповідь на цей ЗЦП:

Супровідний лист, підписаний уповноваженим представником учасника тендеру (шаблон наведено у Розділі 4)

Офіційна пропозиція зі специфікаціями пропонованого обладнання (приклад формату наведено у Розділі 3 та Додатку 1 Цінова Пропозиція до Запиту Цiнових Пропозицiй (ЗЦП) No. AGRO-RFQS1-133-148/1)
Контактні дані трьох (3) представників минулих або теперішніх клієнтів із зазначенням відповідних товарів/послуг, що постачалися/надавалися протягом минулих трьох (3) років і найкраще демонструють кваліфікації та досвід роботи компанії

Копія ліцензії на здійснення відповідної діяльності або реєстраційного свідоцтва учасника тендеру (детальніша інформація наведена у Розділі 1.5)

Підписане уповноваженим представником учасника тендеру Документальне Підтвердження Заяви Про Відповідальність (див. Розділ 5)

Запитання стосовно технічних або адміністративних вимог цього ЗЦП повинні бути надіслані не пізніше, ніж о 18:00 за Київським часом 1 вересня 2022 року електронну адресу agro.tender@chemonics.com 

Пропозиції треба надіслати електронною поштою не пізніше, ніж о 18:00 за Київським часом 8 вересня 2022 року. Пропозиції електронною поштою слід надсилати на адресу agro.tender@chemonics.com

У будь-якій кореспонденції у зв’язку з цим ЗЦП, будь ласка, зазначайте ЗЦП № AGRO-RFQ-S1-133-148/1.

Завантажити деталі              Завантажити додаток

Довідково:

Проект АГРО – це п’ятирічний проект, що фінансується USAID і реалізовується компанією Кімонікс Інтернешнл. Мета проекту АГРО – прискорення економічного розвитку сільських громад України, які потребують найбільшої підтримки, шляхом покращення управління в сільськогосподарському секторі, що сприятиме розвитку більш продуктивних, сучасних та прибуткових мікро-, малих та середніх сільськогосподарських підприємств (ММСП), які успішно інтегруватимуться в конкурентні українські та міжнародні ринки.

Цілі проекту AГРО: 

  • Підвищення продуктивності та покращення доступу до ринку в цільових ланцюгах створення вартості;
  • Покращення ключових допоміжних функцій;
  • Вдосконалення норм і положень у сільськогосподарському секторі.

Як наслідок, проект AГРО збільшить доходи сільськогосподарських мікро-, малих і середніх підприємств (ММСП) і їхній доступ до фінансування, створить справедливий і прозорий ринок сільськогосподарських земель (земельна реформа), що зменшить корупцію в аграрному секторі.

Крім того, наскрізними пріоритетами проекту АГРО будуть: боротьба проти корупції, динамічне навколишнє середовище, гендерна рівність і соціальна інклюзія (GESI), залучення приватного сектору, рух до самодостатності, а також співпраця, навчання та адаптація (CLA).

Версія для друку
Версія для друку