Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Комерційні пропозиції » Оголошено конкурс з відбору приватного партнера для реалізації проекту сонячної електростанції
Оголошено конкурс з відбору приватного партнера для реалізації проекту сонячної електростанції
Вт, 19 Березня 2024, 09:07

Міністерство енергетики Киргизької Республіки за підтримки Центру державно-приватного партнерства, ВАТ «Національна електрична мережа Киргизстану» та Фонду зеленої енергетики КР оголосило конкурс з відбору приватного партнера для реалізації проекту сонячної електростанції потужністю від 100 до 150 МВт у Кочкорському районі Наринської області.

Провідним консультантом проєкту виступає Міжнародна фінансова корпорація (IFC), що входить до групи Світового банку. Приватного партнера буде відібрано за підсумками двоетапного конкурсу запиту кваліфікації та відбору переможця конкурсу.

На першому етапі учасники конкурсу, які відповідають юридичним, технічним та фінансовим вимогам, зможуть подати заявку відповідно до умов, які описані у документі запиту на кваліфікацію. Тільки учасники, які пройшли кваліфікаційний відбір, будуть допущені до участі у наступному етапі конкурсу – доборі переможця.

Із запитом кваліфікації та документами можна ознайомитися за посиланням: http://surl.li/rrycf

Конверт із заявкою на кваліфікаційний відбір та документами, приймається за адресою: м. Бішкек, вул. Ісанова, 87 або поштою через кур’єрську службу до 17:00 за місцевим часом 16 травня 2024 року.

З усіх питань звертатися до Центру державно-приватного партнерства за електронною адресою: center@ppp.gov.kg та ifckgsolar@ifc.org

Посольство готове надавати сприяння усім зацікавленим організаціям.

Версія для друку
Версія для друку