Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » Офіційний запуск міжнародної версії Єдиного експортного веб-порталу
Офіційний запуск міжнародної версії Єдиного експортного веб-порталу
Пт, 17 Вересня 2021, 17:38

21 вересня 2021 року о 14:00 Установа планує офіційний запуск міжнародної версії Єдиного експортного веб-порталу. Метою запуску міжнародної версії веб-порталу є промоція українських пріоритетних секторів, міжнародних заходів, які організовуються на території України, а також допомога у налагодженні двосторонньої співпраці між українськими компаніями та потенційними партнерами з-за кордону.

Англомовна версія веб-порталу передбачатиме аналітичну інформацію щодо фокусних для експорту секторів України, перелік та описи усіх виставок, торговельних місій, форумів, конференцій тощо, які заплановані в Україні, а також актуальні новини щодо зовнішньоекономічної діяльності та розвитку українського бізнес-середовища. Додатково для користувачів буде доступна сорсингова платформа у вигляді каталогу українських компаній, які бажають знайти партнерів за кордоном. В свою чергу, іноземні імпортери матимуть змогу за допомогою функціоналу порталу комунікувати з наявними у каталозі українськими підприємствами, або ж замовляти індивідуальний підбір потенційних постачальників у разі відсутності компаній відповідно до наявних критеріїв.

Міжнародна версія Єдиного експортного веб-порталу створена Офісом з розвитку підприємництва та експорту на платформі Дія.Бізнес за стратегічної та інституційної підтримки Уряду України, Міністерства економіки України та Міністерства цифрової трансформації при фінансовій підтримці Уряду Німеччини через німецьку федеральну компанію Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Принагідно інформуємо, що передбачено трансляцію на офіційні сторінки Дія.Бізнес, Установи та Міністерства цифрової трансформації України у соціальних мережах. Додатково передбачено синхронний переклад.

https://cutt.ly/ZW9T0bh

https://cutt.ly/ZW9USb9

Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: