Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » Навчальна програма "EXPORTREVOLUTION. Ukraine"
Навчальна програма “EXPORTREVOLUTION. Ukraine”
Пн, 06 Листопада 2017, 17:51

За інформацією Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Офіс з просування експорту при Мінекономрозвитку запускає дворічну навчальну програму для експортерів “EXPORT REVOLUTION. Ukraine”. Програма розроблена спеціально для українських експортерів Інститутом маркетингу Естонії за підтримки Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Навчальна програма поєднує онлайн-вебінари, а також групові онлайн та офлайн тренінги з розглядом конкретних кейсів компаній-учасниць, та завершиться навчальною поїздкою до Естонії.

Програма розділена на 2 рівні:

Базовий – для експортерів-початківців, що не мають досвіду в експорті та лише планують експортувати (онлан-вебінари);

Просунутий – для компаній, які вже експортують та бажають покращити свої експортні результати, або ж знаходяться на етапі готовності до експорту (відеомодулі з домашніми завданнями і практичними онлайн та офлайн зустрічами, з розбором кейсів та домашніх завдань учасників, а також заключна поїздка до Естонії (участь у навчальному турі до Естонії у травні 2018 року передбачає самостійне покриття учасниками витрат на транспорт та проживання).

За 2 роки, на які розрахована програма, понад 1200 українських компаній зможуть покращити свої експортні знання та показники, зокрема 1000 компаній-початківців зможуть вдосконалити навички з експорту та 200 компаній, що потенційно готові до експорту чи лише планують експортувати, отримають унікальну можливість покращити експортні показники чи розпочати експорт на нові ринки.

Прийом заявок на участь на обидва рівні програми (базовий та просунутий) розпочнеться на сайті Офісу з просування експорту при Мінекономрозвитку (epo.org.ua) з 7 листопада 2017 року та триватиме:

  • до 14 листопада 2017 р. для початкового рівня (можуть подаватись всі зацікавлені у експорті компанії);
  • до 17 листопада 2017 р. для просунутого рівня (зможуть подаватись компанії, котрі пройдуть тест на готовність до експорту та наберуть відповідну кількість балів).

Відбір компаній для участі, а також реалізацію навчальної програми буде здійснено Інститутом маркетингу Естонії. Навчання триватиме з листопада 2017 року по травень 2018 року.

Мова заходу, програма, комунікація, а також всі матеріали будуть на англійській мові, отже рекомендуємо залучати представників компаній, які володіють англійською мовою на рівні не нижче середнього.

З програмою занять та кураторами програми можна ознайомитись за посиланням: exportrevolution.org.ua.

Презентація керівника програми пані Ану-Малл Наарттс, що була показана під час анонсу програми доступна за посиланням:
issuu.com

У разі виникнення запитань, просимо звертатись до Офісу з просування експорту при Мінекономрозвитку: education@epo.org.ua; +380 67 828 20 34.

Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: