Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » Національний виноробний форум
Національний виноробний форум
Вт, 07 Листопада 2017, 17:32

Торгово-промислова палата України спільно з медіа групою “Українська правда” та Українською корпорацією по виноградарству та виноробній промисловості “Укрвинпром” за підтримки асоціації “Українське бюро винограду і вина”, Всеукраїнської асоціації виробників продукції садівництва та виноградарства проводить Національний виноробний форум.

Програмою форуму пропонується розглянути актуальні питання та проблеми виноградно-виноробної галузі, розвиток мікровиноробства, шляхи підвищення конкурентоспроможності вітчизняної виноробної продукції, розширення ринків збуту, вдосконалення державного регулювання та фіскальної політики у цій сфері.

У заначеному заході братимуть участь представники виноробного бізнесу, фермерських господарств, вітчизняні і міжнародні експерти, представники міністерств та відомств, народні депутати України.

Форум відбудеться 15 листопада 2017 року о 9:30 в приміщенні ТПП України (вул. Велика Житомирська, 33, конференц-зала “Колізей”).

Також вперше форум супроводжуватиме особлива подія – Свято українського вина “Ukraine Wine Drive”. Початок о 18.30 в конгресно-виставковому центрі “Chamber Plaza” Торгово-промислової палати України.

За додатковою інформацією просимо звертатись до ТПП України за тел.:

044 584 28 31

Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: