Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » Більше 30 українських компаній поїдуть до Відня на Українсько-австрійський бізнес-форум
Більше 30 українських компаній поїдуть до Відня на Українсько-австрійський бізнес-форум
Ср, 28 Вересня 2016, 15:39

Вінницька ТПП інформує, що більше 30 українських компаній поїдуть до Відня на Українсько-австрійський бізнес-форум, що відбудеться 20 жовтня 2016 року. Організатором заходу з української сторони традиційно виступить Торгово-промислова палата України.

Вітчизняну бізнес-делегацію очолить президент Палати Геннадій Чижиков. Такий форум є щорічним і проводиться спільно з Федеральною палатою економіки Австрії та Посольством України в Австрії з 2007 року. Зокрема, в минулому році його відвідали представники 130 австрійських і 60 українських компаній.

«Австрію цікавить Україна як об’єкт для інвестицій. Це нам довів ще минулорічний бізнес-форум. Для українського бізнесу Австрія завжди була в фокусі його європейських прагнень.

Ця країна створила комфортні умови для роботи на її території для місцевого бізнесу та представництв іноземних компаній, у тому числі українських. І нам є чому у неї повчитися.

Сфера інтересів українців в Австрії – АПК, логістика, енергетика, туризм, переробка вторинної сировини, будівництво», – зазначає Геннадій Чижиков.

Крім того, український бізнес сподівається на домовленості з австрійцями щодо трансферу їх технологій у сфері енергозбереження й енергоефективності, які сьогодні визнані одними з кращих у світі.

У рамках форуму після пленарної частини працюватимуть дві експертні секції: одна – для австрійців, друга – для українських представників. Завдання експертів – поінформувати учасників про особливості ведення бізнесу в Україні та в Австрії. Друга частина форуму передбачає індивідуальні переговори бізнесменів у режимі В2В. Також заплановано переговори керівників ТПП України та Федеральної палати економіки Австрії про подальші спільні дії з метою підтримки українсько-австрійської бізнес-співпраці на 2017 рік.

Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: