Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » Міжнародний форум "Tbilisi Belt Road Forum" у Грузії
Міжнародний форум “Tbilisi Belt Road Forum” у Грузії
Пт, 03 Листопада 2017, 16:44

За інформацією ТПП України 28-29 листопада 2017 р. у м.Тбілісі відбудеться Міжнародний форум “Tbilisi Belt Road Forum” (“Один пояс, один шлях”). Захід проводиться під патронатом Прем’єр-Міністра Грузії Георгія Квірікашвілі. За інформацією Посольства України у Грузії, у форумі також очікується участь Прем’єр-Міністра України Володимира Гройсмана, який планує здійснити свій перший офіційний візит до Грузії у рамках зазначеного заходу.

Передбачається, що 28 листопада Прем’єр-Міністр України візьме участь у церемонії відкриття форуму, під час якої він звернеться з вітальним словом до учасників заходу.

Організатором форуму виступає Уряд Грузії, зокрема Міністерство економіки та сталого розвитку Грузії та Міністерство закордонних справ Грузії. До участі у підготовці заходу залучені також ТПП України та ТПП Грузії за активної організаційної підтримки Посольства України у Грузії.

Мета форуму – забезпечення платформи для всебічного діалогу на високому рівні між урядовими структурами та приватним сектором, спрямованого на досягнення сталого розвитку за рахунок нових технологій, промислового та інфраструктурного посилення регіонів. У цьому році Форум планує прийняти понад 1000 політичних лідерів, дипломатів, експертів, представників міжнародних організацій та бізнесу для обговорення визначальних факторів регіональної та глобальної торгівлі, зокрема спрощення торгових процедур, використання можливостей електронної комерції та цифрового зв’язку, питань транспортної інфраструктури та енергетичного сектору. Окрім обговорення широкого кола питань 28 листопада, 29 листопада в рамках форуму відбудеться панельна дискусія “Інвестиційні можливості в Грузії”, а також заплановані прямі переговори у форматі В2В між представниками бізнесу країн-учасниць форуму.

Грузинська сторона висловила великий інтерес та вітатиме активну участь представників українських ділових кіл, зокрема керівників регіональних палат та підприємств-члєнів ТПП України у цій частині форуму. За інформацією Грузинської сторони, участь у заході на даний час вже підтвердили понад 450 представників бізнесу з різних країн.

Більш детальну інформацію про перебіг та програму заходу можна дізнатись на електронній сторінці Форуму – www.tbilisibrf.gov.ge

Робочі мови заходу, на які буде здійснюватись синхроний переклад – англійська, грузинська, російська та китайська. Реєстрація здійснюється у режимі on-line на сайті форуму.

Останній термін реєстрації- 14 листопада.

Виліт української бізнес-делегації до Тбілісі планується 27 листопада (понеділок), повернення до України – 30 листопада (четвер). Детальна програма та логістика перебування делегації наразі опрацьовується з іншими співорганізаторами і будуть повідомлені додатково.

У разі зацікавленості прохання не пізніше 10.11.2017 р. повідомити про прийняте рішення ТПП України.

Громадянам України для відвідання Грузії достатньо мати закордонний паспорт, віза не потрібна.

Фінансування витрат, пов’язаних з участю у форумі (переліт, трансфери, розміщення у готелі, медичне страхування, оплата участі у форумі тощо) передбачається за рахунок самих учасників.

Контакти для довідок: тел. (044) 461 98 08/07, E-Mail: boi-ier@ucci.org.ua, bea-ier@ucci.org.ua.

Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: