Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » Міжнародні виставки в Азербайджані
Міжнародні виставки в Азербайджані
Ср, 14 Лютого 2018, 15:56

Торгово-промислова палата інформує, що з 16 по 18 травня 2018 р. в м. Баку (Азербайджан) відбудеться 12-та Азербайджанська міжнародна виставка “Сільське господарство” та 24-та Азербайджанська Міжнародна виставка “харчової промисловості” 

Дана виставка являється найпопулярнішою виставкою харчової та агро промисловостей, яка проходить в м. Баку кожного року. Участь у виставці відкриває реальні можливості українським виробникам розширити ринки збуту в країни Азії та Близького Сходу.

З огляду на вищевикладене, ТПП України разом з представником ТПП України в Азербайджанській Республіці організовує діловий візит українських підприємців для участі в зазначеній виставці (як відвідувачі) з 15 по 19 травня п.р.

 Програма заходу включатиме не тільки відвідання виставки, а й B2B переговори, відвідання виробничих підприємств, мережу продовольчих магазинів, зустріч з Послом України в Азербайджанській республіці та індивідуальні зустрічі (будуть узгоджені згідно побажань учасників).

Власне, крім ділової програми, буде також запропоновано на розгляд учасників екскурсійна програма останнього дня перебування.

Вартість участі орієнтовно 820 $ США для одного учасника. Вартість буде змінюватись в залежності від заброньованої дати та вільних місць в літаку.

У вартість входить: переліт Київ-Баку-Київ, проживання в 4* готелі в центрі міста 4 ночі, трансфери з/до аеропорту в Баку, трансфери до виставкового центру та зворотньо, трансфери протягом третього дня перебування та вартість 2-х вечерь в ресторані, страхування та послуги ТПП України.

Виліт делегації планується 15 травня п.р. о 12:30 – 16:30 бакинськими авіалініями, зворотній виліт 19 травня п.р. о 8:45 – 11:10. Трансфер буде організовано під групу, індивідуальних трансферів передбачено не буде.

Щодо сплати вартості участі, а також бронювання авіа білетів просимо звертатися до Центру міжнародної ділової співпраці при ТПП України  Тетяни Ситник моб. + 067 44 70 167, expo@cibc.com.ua.

Додатково, за бажанням, можна включити екскурсію в вільний день, а також додаткові вечері.

Запрошуємо зацікавлені підприємства та компанії взяти участь в діловому візиті. Обіцяємо цікаву програму та продуктивний візит!

В разі заінтересованості, просимо заповнити анкету за посиланням https://goo.gl/pSv3bz

Подача заявок приймається до 1 квітня п.р. 

З організаційних питань звертатися до Дирекції міжнародного співробітництва ТПП України: (044) 461-98-07, 067 230-90-38  Ольга Сухенко, oas-ier@ucci.org.ua

З Азербайджанською Республікою діє безвізовий режим. Наявність закордонного або біометричного паспорту обов’язкова!

Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: