Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » Міжнародні виставкові заходи в Катарі
Міжнародні виставкові заходи в Катарі
Ср, 31 Січня 2018, 10:40

Інформуємо, що до Посольства України в Державі Катар звернулась представник компанії IFP Group (P.O.Box: 55576 Beirut, Lebanon, Phone:+961(5)959111 Ext.114, Fax:+961(5) 959888, email: Vanessa.AbouJaoudeh@ifpexpo.com, website: www.ifpgroup.net) Ванеса Абу Жадех стосовно сприяння у встановленні контактів з представниками ТПП України, інших зацікавлених українських установ для обговорення можливості участі вітчизняних компаній у міжнародних виставках у Катарі протягом 2018 р., організатором яких виступатиме IFP Group.

Згідно з інформацією В. Абу Жадех, у поточному році IFP Group займатиметься організацією проведення в Досі наступних міжнародних виставок:

  • Project Qatar 2018″, 7-10 травня, 2018 р., один з найбільш впливових та масштабних форумів у Катарі у галузі будівельних матеріалів та технологій, сантехнічного і промислового обладнання, продукції важкого машинобудування;
  • Hospitality Qatar 2018″, 6-8 листопада, 2018 р., найбільший в Катарі міжнародний захід у галузі індустрії гостинності, ресторанного бізнесу, катарського ринку продовольчих товарів та сфери громадського харчування.

У контексті підготовки зазначених виставок, за словами представниці IFP Group, її фірма також зацікавлена у встановленні контактів з українськими профільними компаніями (агенціями), які спеціалізуються на виставковій діяльності, для можливого налагодження партнерських стосунків.

Посольство готово надати необхідне сприяння у встановленні прямих контактів з представниками IFP Group і започаткуванні переговорного процесу.

Контактні дані посольства на офіційній веб-сторінці.

Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: