Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » Міжнародна агропромислова виставка "EuroAGRO" у Львові
Міжнародна агропромислова виставка “EuroAGRO” у Львові
Чт, 16 Листопада 2017, 11:39

Від імені організаторів щиро запрошуємо на Міжнародну агропромислову виставку “EuroAGRO”, що відбудеться 28-30 листопада 2017 року у Львові (Виставковий центр “Південний – EXPO”, Львів, вул. Щирецька 36). Виставка відбувається вдруге та є яскравим прикладом співпраці Польщі та України в агропромисловому секторі. Організатори Kielce Targi S.A. (Польща) і ПрАТ “Гал-ЕКСПО” (Україна). Під час виставки українські виробники зможуть продемонструвати свої досягнення, почерпнути успішний досвід колег з інших європейських країн, зокрема з Польщі. Також, гості зможуть ознайомитись з новими технологіями, запропонованими польськими виробниками, взяти участь у конференціях, семінарах і дискусійних панелях та обговорити актуальні питання в сільському господарстві. Міжнародна агропромислова виставка “EuroAGRO” – це ще один сміливий крок до євроінтеграції України!

Детальна інформація про виставку: galexpo.com.ua/agro та targikielce.pl

Реєстрація на виставку: docs.google.com/forms

В рамках виставки 28–29 листопада 2017 р. Відділ Сприяння Торгівлі та Інвестиціям Посольства Республіки Польща у Києві та Товариство Інтеграція Європа-Схід у партнерстві з Польсько-українською господарською палатою, Виставковим центром “Targi Kielce” та ПрАТ “Гал-ЕКСПО” проводять ДНІ ПОЛЬСЬКОГО СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА та Конференцію “Польсько-українська співпраця в агропромисловому комплексі”. Мета заходу – сприяння економіці Польщі та стимулювання польсько-українського економічного співробітництва з особливим акцентом на сільськогосподарський сектор.

Детальна інформація: siew.org.pl та ukraine.trade.gov.pl

Бажаючих взяти учаcть у Днях польського сільського господарства просимо до 20 листопада 2017 р.. заповнити онлайн-заявку: docs.google.com/forms

Проект “Купуймо Разом!” буде також представлений під час “EuroAGRO”. За сприяння Відділу Сприяння Торгівлі та Інвестиціям Посольства Республіки Польща у Києві та Товариства Інтеграція Європа-Схід в рамках виставки заплановані наступні заходи:

  • 28.11.2017 – інформаційна зустріч/презентація можливостей якій відкривають закупівельні групи B2B у сфері агро (польською мовою) для учасників виставки та експортерів із Польщі. В презентації візьмуть участь польські експерти учасники закупівельних груп, а ведучим буде Томаш Будзяк – Координатор Проекту “Купуймо Разом!”. Мета – вивчення/визначення зацікавлення польських постачальників приєднанням до проекту створення закупівельної платформи для українського агробізнесу. Презентація відбудеться на інформаційному стенді Відділу Сприяння Торгівлі та Інвестиціям Посольства Республіки Польща.
  • 29.11.2017 – презентація проекту “Купуймо Разом!”, досвіду та досягнень пілотних закупівельних груп B2B в Україні для українських підприємців. Буде також представлено пропозицію створення закупівельної платформи для сфери агробізнесу. Презентацію проведуть українські експерти нашого проекту з Локальних Центрів Компетенцій в Києві та Львові.
  • окрім того на вище згаданому стенді Відділу Сприяння Торгівлі та Інвестиціям Посольства Республіки Польща для всіх учасників виставки будуть доступні інформаційні матеріали та публікації присвячені ідеї закупівельних груп та проекту “Купуймо Разом!” загалом.

Деталі на нашій інтернет-сторінці: kupuimorazom.org.ua

Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: