Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » Мінцифра, НБУ та Mastercard запускають програму підтримки для українських підприємців Start Path
Мінцифра, НБУ та Mastercard запускають програму підтримки для українських підприємців Start Path
Пн, 20 Червня 2022, 11:57

Улітку 2022 року відбудеться запуск нової ініціативи в межах програми Start Path, розробленої спеціально для українських фінтех-компаній та підприємців. Це можливість для стартапів пришвидшити свій розвиток.

Нову ініціативу, яка є продовженням глобальної програми Start Path, оголосили на фінтех-події «Money 20/20 Europe» в Амстердамі за участі генеральної директорки Mastercard в Україні та Молдові Інги Андреєвої, заступника Голови Національного банку України Олексія Шабана та заступника Міністра цифрової трансформації України Олександра Борнякова. 

Детальніше про Start Path 

На першому етапі п’ять українських стартапів протягом шести місяців отримуватимуть менторську підтримку, доступ до ресурсів і нетворкінгу з провідними експертами. Це має допомогти в масштабуванні та пришвидшенні розвитку їхнього бізнесу, а також сприятиме подальшому відновленню України.

Процес подання заявок стартуватиме влітку 2022 року.

На сьогодні в межах Start Path підтримку отримали понад 300 стартапів по всьому світу. Наразі ці компанії виходять на публічні ринки, стають «єдинорогами» та укладають тривалі комерційні контракти з Mastercard. Серед відомих учасників Start Path такі компанії як:

  • CNote;
  • Doconomy; 
  • Revolut;
  • Subaio.

Програма реалізовуватиметься Mastercard за підтримки Національного банку України та Міністерства цифрової трансформації України. 

Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: