Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » Конкурс грантів для малого бізнесу SEED, дедлайн 22 грудня
Конкурс грантів для малого бізнесу SEED, дедлайн 22 грудня
Ср, 22 Листопада 2023, 14:32

Проект «Забезпечення розширення економічних прав та можливостей жінок для відновлення та розвитку» (SEED) французької неурядової організації Acted при підтримці Міністерства зовнішньої політики Канади оголошує конкурс на отримання грантів, направлених на підтримку малого підприємництва Вінницької, Одеської і Чернігівської областей. 

Метою програми являється допомога підприємствам, які постраждали від збройного конфлікту та які очолюють жінки, або більшість працівників яких є жінками, для відновлення або підсилення діяльності, або для розширення і створення нових робочих місць.  

 Сума гранту становить до 400 000 гривень.   

Територіальне охоплення даного етапу проекту: Вінницька, Одеська і Чернігівська області. 

Підприємства, очолювані жінками, заохочуються до подання заявок на цей конкурс. Основною метою проекту SEED є підвищення економічної безпеки жінок і надання можливостей для їх самореалізації, економічного розвитку і активної участі у господарській діяльності, що спрямована по мірі можливості на економічний розвиток громад і регіонів. 

Кінцевий термін подання заявок: до 23:59 (за київським часом) 22 грудня 2023 року. Заявки, які надійшли пізніше за встановлений термін, розглядатися не будуть. 

Для участі у конкурсі потрібно заповнити онлайн форму за посиланням: https://ee-eu.kobotoolbox.org/x/4dYz8P9C і приєднати туди заповнений файл заявки у форматі Excel (заповнені усі три вкладки файлу), а також підписаний заявником файл у форматі pdf, який включає всі сторінки, ідентичні заповненому Excel-файлу. Назви файлів повинні мати наступну структуру: 

BusinessGrantApplication_[Назва підприємства заявника].xlsx 

BusinessGrantApplication_[Назва підприємства заявника].pdf 

Більш детальна інформація про умови конкурсу (Call for Proposals Small Business Grants) та аплікаційна форма (Acted_BusinessGrantApplication) знаходяться у доданих файлах. 

Call for Proposals Small Business Grants

Acted_BusinessGrantApplication

Для отримання додаткової інформації про умови конкурсу та процедуру подання заявок просимо звертатися по телефонам:  

Вінницька область  +38 063 609 72 51  

Одеська область  +38 093 612 27 66; +38 063 213 36 30 

Чернігівська область  +38 063 453 54 94 

або на електронну скриньку: ukraine.seed@acted.org, з приміткою у темі листа «SBG_назва області». 

Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: