Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » Конференція з туризму в Йорданії
Конференція з туризму в Йорданії
Пн, 29 Січня 2018, 11:36

За інформацією Посольства України в Йорданському Хашимітському Королівстві, компанія “AFAQ GROUP media, exhibition and conference” запрошує відвідати та взяти участь з 18 по 19 квітня 2018 року у Четвертій міжнародній виставці-конференції з туризму у місті Акаба (Йорданія), на тему “Туристичні зміни на Близькому Сході”.

На захід запрошуються українські туристичні оператори та компанії. Метою заходу є налагодження ділових зв’язків у туристичній сфері.

Більш детальну інформацію можна дізнатися за тел.: +96227240950, Email: info@afaqgroupadv.com, website: www.afaqgroupadv.com

ПУ в ЙХК вважає, що присутність української делегації на цій події може сприяти покращенню двостороннього співробітництва у туристичній сфері, підвищити рівень туристичної привабливості України серед місцевого населення, а також надати додаткового імпульсу українсько-йорданському співробітництву в цілому.

Вартість участі у заходах становить 1500 дол. США. До вартості входять: плата за участь, робочий матеріал, обіди, триденне проживання у готелі, а також туристичні екскурсії. Під час завершального етапу конференції буде організована ярмарка з продажу сувенірної продукції країн учасниць.

Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: