Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » Конференція "Innovation in Agrofood and Logistics"
Конференція “Innovation in Agrofood and Logistics”
Пт, 17 Листопада 2017, 11:01

12 грудня 2017 року в м. Роттердам (Нiдерланди) відбудеться міжнародна конференція “Innovation in Agrofood and Logistics”.

Організаторами заходу з української сторони виступають Посольство Украiни в Королiвствi Нiдерланди, Торгово-промислова палата Украiни, Українсько-нiдерландська дiлова рада та Український центр сприяння iнвестицiям та торгiвлi (ITFC). З нiдерландської сторони спiворганiзатором заходу є нiдерландська бiзнес-органiзацiя Rotterdam Partners.

Основна мета заходу – сприяння двосторонньому iнвестицiйному та iнновацiйному спiвробiтництву в аграрнiй та iнфраструктурнiй сферах. Ця конференцiя надасть можливiсть для українського бiзнесу показати свiй величезний потенцiал та продемонструвати iнновацii в згаданих сферах.

З 1 сiчня 2016 року вступила в дiю Угода про “Поглиблену та всебiчну зону вiльної торгiвлi мiж Україною та ЄС”. Зазначена угода спрямована на зменшення та скасування тарифiв, якi застосовуються сторонами щодо товарів, лiбералiзацiю доступу до ринку послуг, а також на приведення українських правил та регламентiв, що стосуються бiзнесу, у вiдповiднiсть Правилам та регламентам ЄС з метою забезпечення вiльного руху товарів і послуг мiж двома сторонами.

Згадана конференцiя буле присвячена питанням iнновацiй, логiстики, торгiвлi та розвитку бiзнесу на ринку агропродуктiв i надасть унiка-пьну можливiсть нiдерландським пiдприємцям отримати прямий контакт з потенцiйними партнерами з України.

До участi у заходi запрошуються представники українських пiдприємств/органiзацiй, якi мають бажання налагодити та розвинути спiвпрацю з нiдерландськими партнерами. Робоча мова Конференцiї — англiйська.

Вартість поїздки та участь в дiловiй програмi з 11-13 грудня 2017 року складає 890 евро, згiдно комерцiйного курсу на день виставлення рахунку. У разi зацiкавленостi прохання до 24 листопада ц.р. заповнити анкету-заявку на сайтi ТПП Украiни (ucci.org.ua). У разi, якщо вiд одного пiдприємства буде декiлька учасникiв, прохання заповнювати анкети на кожного учасника окремо.

За додатковою iнформацiєю прохання звертатися за тел.: +38 044 461-98-07, e-mail: isa-iprg@ucci.org.ua.

Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: