Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » Комплекс заходів для власників бізнесу "Схід-Експо 2017"
Комплекс заходів для власників бізнесу “Схід-Експо 2017”
Пн, 14 Серпня 2017, 13:36

12-13 вересня 2017 р. у Торгово-промисловій палаті України відбудеться унікальний діловий захід “Схід-Експо 2017” за участі провідних підприємств малого та середнього бізнесу Донецької та Луганської областей.

Організатори та партнери заходу – Програма розвитку ООН в Україні (ПРООН), Торгово-промислова палата України, Донецька та Луганська ОДА за фінансової підтримки уряду Японії та Польщі.

“Схід-Експо 2017” – це комплекс заходів для власників бізнесу з усіх регіонів України, представників бізнес-інфраструктури, міжнародних організацій, посольств іноземних держав, органів влади, а також усіх киян та гостей міста. Керівники та власники бізнесу з усієї країни зберуться в Києві, щоб розширити та зміцнити ділові зв’язки між Донбасом та іншими регіонами України.

Центральним заходом “Схід-Експо 2017” є виставка-презентація бізнесів Донецької і Луганської областей, поєднана з можливістю проведення ділових переговорів. Крім того, підприємці та відвідувачі виставки зможуть пройти навчання у висококваліфікованих бізнес-тренерів. На панельних дискусіях і презентаціях учасники дізнаються про історії успіху в бізнесі, інноваційні технології та ознайомляться з новою продукцією від виробників зі сходу України.

З метою участі просимо звертатись до ТПП України.

е-mail: east-expo@ucci.org.ua (Фоломєєва Вікторія – координатор заходу).

Програма заходу

Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: