Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » Казахстан запрошує до участі в національній виставці
Казахстан запрошує до участі в національній виставці
Пн, 16 Липня 2018, 10:35

Зовнішньоторгівельна палата Казахстану запрошує українські компанії для участі у Павільйоні “Обладнання для виробництва товарів народного споживання”, в рамках національної виставки “Кращий товар Казахстану”, яка пройде 12-13 жовтня 2018 року в м. Астана.

Участь у павільйоні надасть можливість демонстрації товарів, обладнання та матеріалів, встановлення ділових відносин між компаніями галузі та взаємодії з товаровиробниками.

Участниками павільйону можуть стати підприємства, що виробляють або займаються поставкою обладнання, комплектуючих, а також сировиною для виробничих товарів, продовольчої цінності та товарів для населення (упаковочний матеріал, маркування, поліграфія, меблі, текстиль, техніка, телекомунікації, виробництво декоративних матеріалів, світлотехнічне обладнання, і тд).

Під час виставки будуть організовані В2В зустрічі для зацікавленіх сторон – учасників, віробників, покупців, трейдерів, представників державних організацій, асоціацій. Запрошеними трейдерами будуть проведені семінари щодо умов виходу на ринки Китаю та країн Близького Сходу.

“Кращий товар Казахстану” – це найбільша виставка товарів, удостоєних звання “краща продукція казахстанського виробництва”, яка проводитиметься під патронажем Національної палати підприємців Республіки Казахстан “Атамекен” та Зовнішньоторговельної палати Казахстану.

У виставці візьмуть участь понад 140 казахстанських компаній, які зарекомендували себе як виробники продукції найвищої якості в сфері промислових товарів, продуктів харчування, товарів народного споживання.

За додатковою інформацією просимо звертатись до організаторів: 
Акмарал Исембаева Akmaral.issembayeva@gmail.com Tel: +7 701 996 1005

Переглянути умови участі (у форматі .pdf)

Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: