Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Комерційні пропозиції » Каталог українських експортерів
Каталог українських експортерів
Пт, 13 Травня 2022, 11:25

З метою підтримки діяльності українських мікро-, малих та середніх підприємств (ММСП) , що постраждали від збройної агресії з боку російської федерації, Державна установа “Офіс з розвитку підприємництва та експорту” реалізує низку ініціатив, метою яких є підтримка українських компаній-експортерів в умовах війни.

Також актуалізує інформацію про українських експортерів, які готові постачати свою продукцію за кордон в умовах війни та дати гідну відсіч всьому російському та білоруському у світі.

Актуалізований Каталог український експортерів (https://export.gov.ua/exporters_catalog) допоможе активувати комунікацію та сприяти потенційній співпраці українських виробників з іноземними імпортерами, запити від яких надходять до Установи.

Наразі в каталозі українських експортерів бдизько 200 активних компаній, які готові експортувати. Крім того, понад 200 заявок від українських компаній, які подали запит на включення до каталогу та перебувають в процесі опрацювання.

Також Установа отримала понад 60 запитів від іноземних компаній з таких країн як Мальта, Німеччина, ОАЕ, Бельгія, Італія, Ізраїль, Польша, Латвія, Ірландія, Канада, які шукають українських партнерів у наступних секторах – харчова промисловість, хімічна промисловість, машинобудування, меблева та деревообробна промисловість та інше.

Більш детальна інформація про ініціативу – https://export.gov.ua/business_during_war

Реєстрація в е-католозі за посиланням – https://bit.ly/35tvydu

 

Версія для друку
Версія для друку