Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » Італія — ще один ринок, куди варто виходити вже зараз
Італія — ще один ринок, куди варто виходити вже зараз
Чт, 21 Грудня 2023, 10:21
Вона доволі відкрита для українського бізнесу, має гнучку та недорогу логістику в порівнянні з деякими іншими країнами Європи. І, що найголовніше — там високий попит на українські товари.
Трохи фактів:
📎 Італія стала однією з перших країн Європи, яка скасувала для українських перевізників вимоги до оформлення дозволів на перевезення вантажів власною територією.
📎 Італія посіла 7-ме місце в глобальному рейтингу імпортерів за 2022 рік та нараховує 59 млн споживачів.
📎 Італія посіла 7 місце серед 25 найпривабливіших економік світу за Індексом довіри іноземних прямих інвестицій 2022. Це країна з потужною економікою, основа якої — малі та середні бізнеси.
📎 В Італії запрацювала онлайн-платформа UKRAINE – ITALY MARKETPLACE 2023 ((https://ukr-ita2023.digital.ice.it/). Її місія — просувати українських виробників в країні.
📎 Італійське міністерство аграрної, продовольчої та лісової політики не підтримало пропозиції окремих країн ЄС обмежити експорт аграрної продукції з України.
📎 Італійські виставки одні із найперспективніших з точки зору налагодження контактів з європейськими контрагентами.
Це свідчить про одне: Італія ставатиме дедалі привабливішою для українських експортерів. Якщо ви ще не розглядали цю країну для потенційної співпраці, час настав 👈
Робіть перший крок, а ми вам в цьому допоможемо
Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: