Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » ІТАЛІЯ ПІДТРИМУЄ РЕСТАРТ УКРАЇНИ
ІТАЛІЯ ПІДТРИМУЄ РЕСТАРТ УКРАЇНИ
Ср, 22 Лютого 2023, 13:50

Завершився захід ReBuild Ukraine, який проходив минулого тижня у Варшаві, а отже завершилася ділова місія Італійської торгової палати в Україні та FederCamere, спрямована на відбудову України.
CCIPU та FederCamere створили Італійський павільйон у рамках міжнародної події, понад 250 квадратних метрів виставкової площі.
Наше представництво Італійської торгової палати було єдиним представником такого рівня, присутнім на міжнародному форумі, незважаючи на те, що було багато іноземних урядів, які також брали участь зі спеціальними стендами.
Нашу делегацію підтримали офіси ICE в Києві та Варшаві, разом з якими ми представляли італійську систему перед тисячами відвідувачів, цивільних осіб і політиків, присутніх на заході.
Як і очікувалося, ReBuild Ukraine виявився цікавим та пізнавальним заходом, у якому взяли участь міністри з усієї Європи, з очевидним поглядом на економіку, розвиток та енергетику.
Це ще більше засвідчило, наскільки сильною є прихильність до України як з боку інституцій, так і з боку всіх тих, хто спеціально їздив до Варшави, щоб почути потреби, надії та проекти українських територіальних громад.
Враховуючи високу взаємодію, досягнуту між CCIPU та присутніми муніципалітетами, було підписано двосторонні меморандуми про співпрацю з більш ніж половиною муніципалітетів, присутніх на форумі.
Протягом наступних кількох днів FederCamere та CCIPU розроблять план дій для продовження поглиблених відносин з Україною, зокрема з муніципалітетами, які найбільше постраждали від війни, завжди вірячи в те, що дипломатичні дії в ці години наш уряд та інші уряди можуть допомогти прискорити досягнення миру.

Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: