Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » Міжнародний туристичний ярмарок в Німеччині
Міжнародний туристичний ярмарок в Німеччині
Пн, 13 Лютого 2017, 17:18

За інформацією посольства України в Федеративній Республіці Німеччина в період з 8 по 12 березня 2017 р. в м. Берлін проходитиме найбільший спеціалізований ярмарок Німеччини “Міжнародна туристична біржа” (МТБ).

МТБ є провідним виставковим заходом туристичної галузі Німеччини. У 2016 році на біржі було представлено 187 країн світу із загальною експозиційною площею близько 160 тис. кв. м. Захід відвідало близько 120 тис. фахівців та 60 тис. приватних осіб, жителів та гостей м. Берлін. Загальний обсяг укладених угод на продаж туристичного продукту склав близько 7 млрд. євро.

В рамках проведення МТБ 9 березня ц. р. у представництві федеральної землі Баден-Вюртемберг в м. Берлін відбудеться так званий “Дунайський салон”, який став традиційним майданчиком для презентацій країн Дунайського регіону та обговорення можливостей розвитку туристичної галузі в межах Дунайської стратегії ЄС. Цього року захід проходитиме за організаційної підтримки Республіки Словенія. У першій частині заходу пропонується провести дискусію на тему “Сталий розвиток туризму на прикладі Дунайського регіону”. По завершенню дискусії відбудеться прийняття, у ході якого гості Дунайського салону отримають можливість ознайомитись з туристичними пропозиціями та національними стравами кожної з країн-учасниць.

З цією метою для учасників надається стіл, на якому можна розмістити туристичні буклети та організувати дегустацію напоїв і страв, а також плаский екран для презентації туристичних промо-роликів.

Враховуючи туристичний потенціал міст Києва, Одеси та Львова, посольство України в Федеративній Республіці Німеччина пропонує розглянути можливість представлення цих міст на Міжнародній туристичній біржі у «Дунайському салоні».

З огляду на викладене, просимо в установленому порядку проінформувати вітчизняні туристичні підприємства щодо можливості представлення зазначених міст у заході, а також оперативно сповістиш посольство про прийняте рішення з метою своєчасного узгодження організаційних та логістичних питань з німецькою стороною.

Контакти: адреса: Альбрехтштрассе, 26, 10117 Берлін;

tel: 030/2888-71-28; fax: 030/2888-71-63;

e-mail: emb de@mfa.gov.ua;

сайт: http://germany.mfa.gov.ua;

http://www.facebook.com/UkrBotBerlin

Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: