Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » Міжнародний форум сталого розвитку бізнесу GREEN MIND кардинально змінює формат
Міжнародний форум сталого розвитку бізнесу GREEN MIND кардинально змінює формат
Ср, 03 Серпня 2016, 13:56

GREEN MIND-2016 – це два дні корисних знань, ділового спілкування й успішних бізнес-кейсів.

Вінницька ТПП інформує, що 19-20 жовтня 2016 року захід уже вп’яте відбудеться в ТПП України. Цьогоріч форум обіцяє стати максимально практичним для бізнесу.

Очікується понад 120 спікерів і 650 учасників із 27 країн, 14 панельних дискусій.

Крім того, організатори форуму дотрималися пропорцій – у складі кожної панельної дискусії за трибуною збереться пропорційна кількість доповідачів – по два незалежних експерти, представники бізнесу та влади. За результатами кожного заходу буде підготовлена та надіслана органам влади окрема резолюція. Частину панельних дискусій модеруватимуть представники бізнесу. Цьогоріч програмою передбачена опція участі із доповіддю.

Міжнародний форум GREEN MIND – це проект, створений із метою сприяти сталому розвитку бізнесу в усьому світі. Організатори форуму – Торгово-промислова палата України та Всеукраїнська громадська організація «Жива планета». Формат заходу створює унікальну платформу для комунікацій і розвитку партнерських відносин представників бізнес-сектора, органів влади, науки і громадськості в їх єдиному прагненні до сталого розвитку.

Форум допоможе дати відповіді на питання, які сьогодні хвилюють бізнес. Доповідачі розкажуть, як залучити вигідні інвестиції, зберегти та примножити продажі в умовах кризи, вийти на нові ринки. Учасники обговорять, як вплинуть на бізнес реформи національного законодавства, які моделі управління більш дієві тощо. Діалог і професійна дискусія на форумі дозволять максимально швидко отримати відповіді на питання для прийняття ефективних управлінських рішень.

Форум буде цікавим для керівників і менеджерів компаній різних галузей економіки, відповідальних за розробку та прийняття управлінських рішень, а також технологів, менеджерів систем управління, фахівців-екологів, маркетологів, фахівців у сфері реклами та PR.

Сталий бізнес – це передумова економічного зростання. Це раціональне використання ресурсів, захист навколишнього середовища, соціальна відповідальність.

Питання сталого розвитку зачіпають практично всі сфери діяльності бізнесу – від взаємин із клієнтами та конкурентоспроможності до огляду постачальників, від оцінки впливу на навколишнє середовище до забезпечення середовища робочого, від розробки етичної бізнес-культури до підтвердження прозорості корпоративної структури управління.

Процес постійних змін у бізнесі, за якого системи управління, використання ресурсів, інвестиції, науково-технічний розвиток, впровадження інновацій та інституційні зміни узгоджені між собою і спрямовані на підвищення як нинішнього, так і майбутнього потенціалу компанії, задоволення її потреб і досягнення стратегічних цілей, забезпечують її внутрішню і зовнішню стійкість.

Програма форуму

Реєстрація

Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: