Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » Міжнародна виставка в Ірані
Міжнародна виставка в Ірані
Ср, 08 Лютого 2017, 13:41

Торгово-промислова палата України організовує колективний стенд українських виробників і запрошує українських експортерів взяти участь у виставці “Iran Food and Hospitality Expo”, яка відбудеться 23- 26 травня 2017 року в м. Тегеран (Ісламська Республіка Іран).

“Iran Food and Hospitality Expo” представляє ідеальну платформу підприємцям для розвитку нових напрямків бізнесу іранським і зарубіжним експортерам, можливість знайти нових партнерів і відкрити перспективні товарні ринки Азиатского – Тихоокеанского региону.

Іран є вісімнадцятою економікою у світі за обсягом національного виробництва. Нещодавно з країни були зняті санкції та країна активно повертається на світові ринки, зростає торгівля та закупки імпортних товарів.

У 2015 році імпорт до Ірану склав 76 млрд. дол. США, основними групами товарів були: промислові товари, основні засоби виробництва, продукти харчування, технічні послуги.

На сьогодні ринок Ірану розглядається багатьма країнами як один із самих перспективних в регіоні, враховуючи зростання обсягів експорту нафтопродуктів з Ірану та повернення на ринки капіталу українські експортери матимуть нові можливості по збуту своєї продукції.

На виставці буде представлено обладнання для напоїв, розливу, рослини, харчові добавки, харчове обладнання, упаковки харчових продуктів, машини харчові, м’ясопереробні машини, пакувальні, пакувальні матеріали, холодильне обладнання, холодильні агрегати, спеції, системи зберігання, транспортні системи.Участь українських компаній у зазначеному заході сприятиме подальшому розвитку торговельно-економічного співробітництва між підприємницькими колами України та Ірану, створенню сприятливих умов для виходу наших підприємств на східні ринки.

Під час виставки, для учасників експозиції, будуть організовані зустрічі в ТПП Ірану з метою ознайомлення з умовами роботи на ринку Ірану та з Посольством України в Ісламській Республіці Іран.

Запрошуємо всіх бажаючих до участі у зазначеному проекті на колективному стенді або заочній участі на виставці “Iran Food and Hospitality Expo”.

У разі зацікавленості компанії щодо участі у вищезазначеному заході просимо звертатися за додатковою інформацією до керівника пректу – Малахівської Cтаніслави Едуардівни (моб. тел.: 067 232 92 20).

Пропонуються додаткові послуги щодо організації програми перельоту та перебування під час проведення виставки по спеціальним груповим тарифам.

Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: