Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Комерційні пропозиції » Інформація щодо ділової асоціації "Business at OECD" та можливостей для українського бізнесу
Інформація щодо ділової асоціації “Business at OECD” та можливостей для українського бізнесу
Ср, 19 Жовтня 2022, 15:10

4 жовтня 2022 року Український союз промисловців і підприємців (УСПП) отримав статус організації-спостерігача в діловій асоціації «Бізнес в ОЕСР» згідно рішення Виконавчого комітету цієї асоціації.

Рішення було ухвалене у відповідь на офіційну заявку, яку УСПП подав в липні 2022.

Ділова асоціація «Бізнес в ОЕСР» {Business at OECD) є об’єднанням федерацій промисловців, підприємців, роботодавців, яке офіційно діє при Організації економічної співпраці і розвитку (ОЕСР).

Business at OECD формує позиції та бачення бізнес-співтовариства, які стають основою стратегій і рішень, ухвалених ОЕСР. 

Business at OECD була створена в 1962 році. Включає більше 50 національних організацій промисловців і підприємців (повноправні члени і спостерігачі), які представляють більше 7 мільйонів компаній.

Ініціативи Business at OECD направлені на розвиток конкурентоздатної економіки і вдосконалення бізнесу в інтересах сталого майбутнього.

Після того, як Україна стане членом ОЕСР, статус УСПП як організації-спостерігача автоматично зміниться на повноправного члена Business at OECD.

В рамках Business at OECD УСПП відстоюватиме інтереси українського бізнесу при прийнятті відповідних рішень, сприятиме спрямуванню міжнародної допомоги до тих галузей української економіки, які найбільше постраждали від військових дій, в тому числі в ході виконанні плану післявоєнного відновлення України, що розглядався на міжнародній конференції в м. Лугано 4-5 липня 2022 року.

Серед пріоритетів УСПП також активне залучення експертної допомоги та інвестиційних ресурсів від іноземного бізнесу до проектів відбудови та модернізації України, що базуються на новітніх технологіях в енергетиці, будівництві житла та виробничих потужностей, розбудові транспортної інфраструктури тощо.

Діяльність УСПП в рамках Business at OECD спрямована на підтримку зусиль України із набуття членства в ОЕСР у відповідь на заявку на вступ до ОЕСР, яку Прем’єр-міністр України особисто подав 5 липня 2022 року від імені нашої Держави.

Версія для друку
Версія для друку