Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » У вересні у Вінниці відбудеться публічне обговорення проекту Закону України "Про лобіювання"
У вересні у Вінниці відбудеться публічне обговорення проекту Закону України “Про лобіювання”
Пн, 01 Серпня 2016, 10:48

Вінницька торгово-промислова палата, Інститут професійного лобіювання та адвокасі за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» спільно із Торгово-промисловою палатою України в рамках діяльності Робочої групи з підготовки законопроекту «Про лобіювання» при Комітеті ВРУ з питань запобігання і протидії корупції запрошують Вас взяти участь у публічному обговоренні законопроекту.

Обговорення проекту Закону Україні «Про лобіювання» відбудеться у вересні у Конференц-залі Вінницької торгово-промислової палати за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна 68.

На публічному обговоренні члени Робочої групи – голова правління Інституту професійного лобіювання та адвокасі Денис Базілевич та український правознавець, адвокат, громадський активіст, засновник юридичної компанії «Pavlenko Legal Group»Олександра Павленко представлять Вашій увазі попередню редакцію законопроекту, який було підготовлено Робочою групою у тісній взаємодії із представниками громадських та бізнес об’єднань.

Посилання на сайт для реєстрації: http://lobbying.in.ua/content/4-serpnya-u-v%D1%96nnits%D1%96-v%D1%96dbudetsya-publ%D1%96chne-obgovorennya-proektu-zakonu-ukra%D1%97ni-pro-lob%D1%96yuvan

Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: