Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » ІІІ українсько-литовський економічний форум
ІІІ українсько-литовський економічний форум
Пт, 24 Листопада 2017, 16:44

За інформацією ТПП України 8 грудня 2017 року відбудеться візит Президента України Петра Порошенка до Литовської Республіки, в рамках якого заплановано проведення Третього українсько-литовського економічного форуму.

Передбачається, що у форумі візьмуть участь Президенти України та Литви, представники Урядів, бізнес-асоціацій та ділових кіл обох країн, провідні експерти-економісти.

Співорганізаторами форуму виступають Український союз промислоців і підприємців з української сторони та конфедерація промисловців Литви з литовської сторони за активної підтримки ТПП України, Київської ТПП, Асоціації торгово-промислових палат Литви, Вільнюської торгово-промислової і ремісничої палати.

Учасники форуму матимуть змогу обговорити стан українсько-литовського торговельно-економічного та інвестиційного співробітництва, аналіз проблемних питань, переваг та недоліків ведення бізнесу на риках України та Литви, перспективні взаємовигідні форми подальшої спільної робот, у тому числі створення спільних підприємств, роботу у вільних економічних зонах та індустріальних парках тощо.

Крім того, в рамках форуму будуть проведені такі тематичні секції:

  • Відновлювальні джерела енергії.
  • Інвестиції та фінансування проектів.
  • Сучасна екологія.
  • Бізнес-середовище і ринок праці.

Очікується, що президенти України та Литви візьмуть участь у пленарному засіданні форуму та особисто привітають учасників заходу.

Робочі мови заходу — українська та литовська, переклад буде забезпечено.

Виліт української делегації до Вільнюса планується 7 грудня (четвер), повернення — 9 грудня (субота).

Фінансування витрат, пов’язаних з участю у форумі (переліт, трасфери, розміщення у готелі, медичне страхування тощо) передбачається за рахунок самих учасників.

Вартість участі у заході складає 579 євро (проживання 2 доби в готелі Radisson Blue Hotel Vilnus 5* в номері стандарт, трасфери, страховка, харчування згідно програми, банківські послуги та організаційні витрати). Авіаквитки в цю суму не включено, оскільки їх вартість постійно змінюється в залежності від дати замовлення. Ціна авіаквитка буде визначена при його бронюванні відразу після підтвердження участі.

Учасники, які не потребують послуг із забезпечення проживання. траспорту тощо, сплачують лише організаційний внесок за участь у форумі в сумі 70 євро.

У разі зацікавленості необхідно не пізніше 4 грудня 2017 року підтвердити свою участь, заповнивши анкету.

Контакти для довідок: +38 044 461 98 08, e-mail: boi-ier@ucci.org.ua (Ольга Бондаренко).

Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: