Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » ІІ українсько-молдавсько-румунський бізнес-форум
ІІ українсько-молдавсько-румунський бізнес-форум
Вт, 24 Квітня 2018, 11:14

Торгово-промислова палата України разом з торгово-промисловими палатами Республіки Молдова та м. Сучава (Румунія) та за активної участі Чернівецької ТПП 14 червня ц. р. у м. Сучава (Румунія) організовує ІІ українсько-молдавсько-румунський бізнес-форум, головною темою якого є подальший розвиток взаємовигідного тристороннього співробітництва, активізація впливу фактору міжрегіонального та транскордонного співробітництва.

На думку ТПП України Форум є знаковим і матиме непересічне значення для подальшого розвитку торговельно-економічного співробітництва Сторін. У форумі задіяні провідні представники широкого кола бізнес-спільноти України, Молдови та Румунії. Учасників заходу ознайомлять із сучасним станом економіки трьох країн, можливостей участі бізнесу в реалізації спільних міжнародних та регіональних проектів та заплановано проведення переговорів у форматі В2В. 

За більш детальною інформацією, організаційних та логістичних питань звертатися до Департаменту міжнародного співробітництва ТПП України: Янков Сергій Анатолійович (+38 044 270-57-33, isa-iprg@ucci.org.ua) або до Чернівецької ТПП: Заболотнюк Василь (+38 0372 54-39-25, chcci9@chcci.org.ua).

У разі зацікавленості прохання до 7 червня ц.р. заповнити анкету-заявку (на сайті ТПП України). Якщо від одного підприємства буде декілька учасників, прохання заповнювати  анкети на кожного учасника окремо.

Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: