Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » II Міжнародний форум-виставка ділових контактів "БРЕСТ 2017"
II Міжнародний форум-виставка ділових контактів “БРЕСТ 2017”
Вт, 31 Січня 2017, 13:55

Брестське відділення Білоруської торгово-промислової палати запрошує на II Міжнародний форум-виставку ділових контактів “БРЕСТ 2017”, що пройде з 27 по 28 квітня 2017 року в м. Брест.

Метою даного заходу є створення майданчика для діалогу білоруських та зарубіжних ділових кіл, реалізація перспективних бізнес-ідей та проектів, просування білоруського експорту і створення нових наукоємних виробництв в регіоні.

Перший форум-виставка в 2016 році об’єднав на своєму майданчику близько 130 компаній з Білорусії, Росії, України, Польщі, Італії, Китаю, Латвії. Виставку відвідали представники близько 30 країн світу.

Виставкова експозиція в рамках Форуму-виставки продемонструє продукцію і послуги білоруських й зарубіжних компаній в різних галузях економіки: виробництво продуктів харчування, напоїв, будівельних матеріалів, товарів легкої та хімічної промисловості, машинобудування, сільське господарство, транспорт і туризм.

Відповідно до програми участь в заходах безкоштовна. Одночасно Брестське відділення Білоруської ТПП готове надати послуги з організації трансферів, культурної програми, готельного сервісу, візової підтримки та індивідуальних зустрічей відповідно до інтересів учасників. При формуванні делегації ділових кіл готові розглянути надання 6 кв.м. виставкової площі на пільговій/безкоштовній основі для презентації Вашого регіону в рамках виставки.

Реєстрація учасників та детальна інформація про захід знаходиться на офіційному сайті www.brest-forum.by. Також на даному інтернет-ресурсі надається можливість розміщення ділових пропозицій підприємств-учасників Форуму з Вашого регіону.

З питань участі у форумі-виставці звертатися за телефонами:

+375 (162) 20-80-80, 21-81-02, 21-80-36 та електронною поштою: ved@ccibrest.by.

Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: