Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » Грантова програма для підтримки розвитку українських середніх та великих переробних підприємств
Грантова програма для підтримки розвитку українських середніх та великих переробних підприємств
Ср, 24 Січня 2024, 16:06
📢 Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» оголошує грантову програму для підтримки розвитку українських середніх та великих переробних підприємств, яка реалізується у партнерстві з Міністерство економіки України.
Загальний обсяг фінансування становитиме $10 млн. У рамках програми буде надано близько 30 грантів обсягом від $150 000 до $500 000.
⏳ Приймаємо заявки до 8 березня 2024 року (включно).
Грантова програма підтримуватиме українські середні і великі переробні підприємства у діяльності, яка сприяє розширенню виробництва, створенню нових інноваційних продуктів та модернізації. Метою ініціативи є створення нових робочих місць в Україні та збільшення продажів товарів як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках.
Гранти будуть надані підприємствам, які працюють у секторах:
📦 упаковка та пакувальні матеріали;
🥫 харчова промисловість;
⚙️ машинобудування та металообробка;
🪡 текстиль;
🧱 продукти на відновлення та реконструкцію (будівельні матеріали, вікна, двері, металовироби, електротовари тощо).
«Українські підприємці — рушійна сила економіки. Щодня вони долають безліч викликів, продовжуючи свою діяльність у надскладних умовах. Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» створює можливості для українського бізнесу, аби він продовжував розвиватися, створювати продукцію з високою доданою вартістю та високооплачувані робочі місця, а також наповнював бюджет задля підтримки сталої економіки своєї країни», — зазначила керівниця Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка» Олеся Залуська.
✍️ Дізнатися більше про грантову програму та подати заявку — за посиланням: https://chemonics.submittable.com/submit/285345/2024-038
Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: