Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » “Європейська система розвитку CERTUA”
“Європейська система розвитку CERTUA”
Вт, 19 Квітня 2016, 16:00

ВІННИЦЬКА ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА ПАЛАТА та ПОЛЬСЬКЕ ТОВАРИСТВО “ІНТЕГРАЦІЯ ЄВРОПА-СХІД” розробили сумісний проект під девізом “Європейська система розвитку CERTUA”. Мета цього проекту направлена на надання практичної та методичної допомоги підприємствам Вінницького регіону щодо впровадження систем менеджменту якості та безпечності харчових продуктів згідно з вимогами стандартів ISO серії 9000 та ISO 22000, що базується на принципах НАССР (в англійському HACCP – Hazard Analysis and Critical Control Points – аналіз ризиків та критичні контрольні точки). Впровадження вищевказаних систем менеджменту дає переваги:

  • підвищення довіри споживачів до продукції і як наслідок — підвищення конкурентоспроможності;
  • розширення ринків збуту;
  • дотримання законодавчих вимог щодо впровадження системи менеджменту безпечністю харчових продуктів (НАССР);
  • можливість сертифікації системи менеджменту якістю та/або системи менеджменту безпечності харчових продуктів для підтвердження незалежним органом;
  • переваги при участі в тендерах.

Орієнтовна вартість послуг, залежить від чисельності персоналу і специфіки діяльності підприємства та складає від 16000 до 39000 грн, 50% вартості оплачується за рахунок грантових коштів. Просимо Вас до 30.04.2016р. на електронну адресу standart@cci.vn.ua або ludpig@cci.vn.ua або за телефоном 0432-52-59-57 повідомити щодо бажання та можливості участі у грантовому проекті “Європейська система розвитку CERTUA”.

Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: