Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » Експертиза товарів подвійного призначення
Експертиза товарів подвійного призначення
Вт, 06 Березня 2018, 10:06

02 березня в Торгово-промисловій палаті України відбувся семінар “Експертиза товарів подвійного призначення”.

Експерти Вінницької ТПП Олександр Якута та Олександр Жовмір, які мають повноваження Державної служби експортного контролю України на проведення попередньої ідентифікації товарів подвійного призначення, взяли участь у вищевказаному заході, щоб дізнатися про нововведення в цій галузі, що набудуть чинності вже в квітні 2018 року.

Як відомо, постановою Кабінету Міністрів України від 11.01.2018 р. № 1 “Про внесення змін до Порядку здійснення державного контролю за міжнародними передачами товарів подвійного використання” затверджено Єдиний список товарів подвійного використання. 

Для ознайомлення експертів із усіма тонкощами нового списку товарів Торгово-промислова палата України організувала семінар, лекторами якого були розробники цього документа.

Експерти одержали змогу почути від висококваліфікованих фахівців Інституту ядерних досліджень і ДП “Укроборонсервіс” інформацію, необхідну при проведенні експертиз товарів подвійного призначення.

Крім лекцій і презентацій, слухачі семінару виконували цікаві практичні завдання та ситуативні вправи. Семінар завершився врученням учасникам Сертифікатів ТПП України.

У разі необхідності проведення експертизи в сфері державного експортного контролю просимо звертатись до відділу експертизи та сертифікації товарів Вінницької ТПП.

Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: