Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » Економічний міст РЕГІОН ЛОДЗЬКИЙ -УКРАЇНА 2018
Економічний міст РЕГІОН ЛОДЗЬКИЙ -УКРАЇНА 2018
Пт, 06 Липня 2018, 10:34

12 червня цього року у місті Лодзь (Республіка Польща) проходила міжнародна конференція на тему “Економічний міст Лодзький регіон — Україна 2018”, організатором якої виступила Лодзька торгово-промислова палата.

Основною метою конференції було спростування міфів та висвітлення переваг співпраці між Польщею та Україною.

В конференції взяли участь представники польських компаній, з якими проводились переговори В2В. Загалом кількість учасників налічувала понад 150 запрошених гостей з Польщі та України. Зокрема з боку української сторони делегація налічувала 20 осіб, представники підприємств, що працюють в таких галузях як: сучасна текстильна (швейна) промисловість, споживча, сучасні будівельні матеріали, іноваційне сільське господарство та агропродовольча обробка, ІТ та телекомунікації. Від Вінницької ТПП взяла участь у конференції Марія Бабій — начальник відділу експертизи та сертифікації товарів.

Програма заходу була акцентована насамперед на практичних аспектах виходу на ринок, демонстрація потенціалу Лодзького регіону і України та розвиток спільного економічного потенціалу. В ході проведення конференції обговорювались питання щодо забезпечення фінансових операцій та наявних інструментів підтримки для підприємців, як польських, так українських.

Наразі ведуться переговори щодо підписання Меморандуму про співпрацю між Вінницькою та Лодзькою торгово-промисловими палатами, з метою створення надійної платформи для встановлення контактів та співробітництва між польськими та українськими представниками бізнесу.

Запрошуємо до співпраці представників малого та середнього бізнесу зацікавлених у співпраці з польськими компаніями, або підприємців, що планують вихід на зовнішні ринки, зокрема на ринок країн ЄС.

За більш детальною інформацією та консультаціями звертайтесь у відділ експертизи та сертифікації товарів Вінницької ТПП за тел. (0432) 61-10-81, е-mail: babiy@cci.vn.ua

Arrow
Arrow

Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: