Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » Проведено діагностичний аудит на підприємстві ТОВ “Солодка хата”
Проведено діагностичний аудит на підприємстві ТОВ “Солодка хата”
Ср, 29 Червня 2016, 16:50

palataВінницька ТПП інформує, що 23 червня 2016 року на виробничому підприємстві ТОВ “Солодка хата”, що займається виготовленням кондитерської продукції розпочато роботу, яка проводиться в рамках проекту “Європейська система розвитку CERTUA”, щодо впровадження системи менеджменту безпечності харчових продуктів згідно з вимогами стандарту ISO 22000:2005, що базується на принципах НАССР.

Проведено діагностичний аудит на підприємстві та складено звіт фахівцем методичного центру з розвитку систем менеджменту Вінницької ТПП Хомутовською І.В.

ТОВ «Солодка хата» має виробничі потужності в м. Калинівка. Одним із основних видів асортиментного ряду продукції підприємства є: бісквітні, сирні, пісочні, медові, білкові та повітряне – горіхові торти з різноманітними прошарками масляного, масляно – шоколадного, вершкового крему, з горіхами та фруктами.

ТОВ «Солодка хата» було засновано у червні 2005 року. Підприємство почало свою діяльність з невеличкого кондитерського цеху і за відносно невеликий проміжок часу свого існування стало відомим за смаком і якістю своєї продукції не тільки у Вінницькому регіоні, а і поза його межами.

Версія для друку

Версія для друку

Читайте також: