Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » China International Import Expo - головна виставкова подія Китаю
China International Import Expo – головна виставкова подія Китаю
Вт, 24 Липня 2018, 08:34

За інформацією ТПП України, 3 по 9 листопада 2018 року відбудеться офіційний і діловий візит представників міністерств, відомств, місцевих органів влади та бізнесу країни на виставку імпортерів в Китай China International Import Expo, яка відбудеться з 5 по 10 листопада цього року в м. Шанхай та до міста Пекін для участі в українсько-китайському бізнес форумі. Очолює делегацію Степан Кубів, голова української частини українсько-китайської міжурядової комісії зі співробітництва.

China International Import Expo це головна виставкова подія Китаю в 2018 році. Захід задуманий генеральним секретарем ЦК КПК, головою КНР паном Сі Цзіньпінем, приймає захід Міністерство комерції КНР та Уряд м. Шанхай, підтримку надають Світова організація торгівлі та Організація промислового розвитку при ООН. Мета виставки – презентація іноземних товарів і послуг для ринку Китаю, та зміцнення співпраці між іноземним і китайськім бізнесом. Виставка буде розміщена в 6 галузевих товарних павільйонах і павільйоні послуг на площі майже 250 тис. кв.м.

Україна братиме участь в роботі виставки національним і комерційними стендами на загальній площі в майже 500 кв. м. Учасниками від України стали понад 100 організацій та компаній.

В рамках візиту українська делегація відвідає м. Шанхай та м. Пекін. Програмою передбачено участь в українсько-китайських бізнес-форумах в обох містах, переговори з представниками ділових кіл Китаю та країн учасниць виставки, відвідання виставки, ділові поїздки на підприємства.

Запрошуємо Вас долучитись до української делегації та отримати практичний результат від зустрічі з бізнесом Китаю.

Вартість участі у візиті складає – 3280 доларів США за особу (при одномісному проживанні) та 2800 доларів США (при двомісному проживанні), Вартість включає, перельоти, трансфери, проживання, участь в ділових заходах, культурну програму.

За додатковою інформацією просимо звертатись до Андрія Голято (тел.: +38-067-662-96-56, ел. пошта: avgzed@ucci.org.ua).

Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: