Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » ТПП України відтепер - член Міжнародної торгової палати Шовкового шляху
ТПП України відтепер – член Міжнародної торгової палати Шовкового шляху
Пн, 19 Вересня 2016, 10:18

Торгово-промислова палата України стала членом Міжнародної торгової палати Шовкового шляху (SRCIC). По завершенні XI Бізнес-саміту «Шовковий шлях» у Сіані (Китай), в якому взяли участь 500 представників понад 40 країн, президент SRCIC Люй Цзяньчжун вручив президенту ТПП України Геннадію Чижикову Почесний диплом, що свідчить про вступ ТПП України до цієї організації.

«Не дивлячись на те, що Міжнародній торговій палаті Шовкового шляху виповнилося лише 9 місяців, вона вже зробила значний внесок. Перший форум у Сіані залучив кілька сотень людей, що свідчить про велику роль Палати. Більш того, масштаби в майбутньому розширяться за рахунок країн, які не перебувають уздовж «Одного поясу, одного шляху». Таким чином, Міжнародна торгова палата Шовкового шляху стане багатонаціональним проектом розвитку в рамках плану будівництва Шовкового шляху», -зазначив Жан-Гай Каррьє, виконавчий голова організації.

Міжнародна торгова палата Шовкового шляху – недержавна організація, метою якої є відродження Шовкового шляху і забезпечення участі бізнесу в інвестиційних і торгових проектах. SRCIC заснована в Гонконзі (Китай) Tang West Market International Group і декількома міжнародними торгово-промисловими палатами Шовкового шляху, з сильною підтримкою з боку Всесвітньої федерації палат і Китайської палати міжнародної торгівлі.

При побудові економічного поясу Шовкового шляху і Морського шовкового шляху 21-го століття SRCIC виділяється концепцією відкритості, інклюзивності, розвитку та бачення глобалізації. Організація має намір побудувати сервісну платформу і розробити механізм співробітництва на принципах рівності, ефективності та практичності. Ця міжнародна організація не обмежена рамками стародавнього регіону Шовкового шляху. Її членство відкрито для більш ніж 100 торгово-промислових палат усього світу.

Про початок діяльності Міжнародної торгової палати Шовкового шляху було оголошено в грудні минулого року в Сянгані.

Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: