Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Комерційні пропозиції » Будівництво залізниці та можливості спорудження зернового сховища в Йорданії
Будівництво залізниці та можливості спорудження зернового сховища в Йорданії
Пт, 31 Травня 2019, 10:56

За інформацією Посольства України в Хашимітському Королівстві Йорданія між Адміністрацією спеціальної економічної зони (ASEZA) і Саудівсько-йорданським інвестиційним фондом був підписаний Меморандум про взаєморозуміння щодо будівництва та модернізації 195 км залізниці з морського порту в м. Акаба до сухого порту в м. Маан і виділення для цього близько 700 млн. дол. США.

Посольство повідомляє, що Йорданська сторона висловила зацікавленість у залученні українських компаній до робіт з модернізації 160 км Акабської залізниці (від м. Маан до морського порту м. Акаба) та спорудження 35 км нової колії, а саме до:

– будівництва 35 км нової двосторонньої вузькоколійної залізничної дороги від з нового порту на півдні м. Акаба на північний захід Королівства, 8,5 км даної колії планується прокласти через тверді гірські породи (граніт), що потребуватиме спорудження тунелів і мостів;

– модернізації та обслуговування діючої вузькоколійної залізниці протяжністю 160 км, включно з мостами і тунелями;

– ремонту і оновлення діючого залізничного рухомого складу, який використовується для доставок мінеральних добрив (фосфатів) з кар’єрів до порту в м. Акаба;

– будівництва вантажних залізничних станцій, вузлових центрів і фосфатних складів, які будуть знаходитися на території контейнерного терміналу та нового порту;

– спорудження залізничного логістичного центру в м. Маан, на території якого буде здійснюватися перевірка імпортної продукції та її вивантаження для здійснення митних процедур.

Крім того, місцева сторона повідомила про завершення будівництва другого зернового сховища в порту м.Акаба на 100 тис.тонн та поінформувала про наявність спорудження ще одного елеватора для перевалки українського зерна.

Йорданська сторона готова надати всю необхідну детальну інформацію зацікавленим українським компаніям.

Контактна особа: Виконавчий директор «Корпорації з розвитку Акаби» Б. Абу Румман (Bashar Abu Rumman), e-mail: baburumman@adc.jo, факс: +96232017735.

Версія для друку
Версія для друку