Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » Бізнес-семінар "Використання інструментів ЄС в економічному та торговельному співробітництві"
Бізнес-семінар “Використання інструментів ЄС в економічному та торговельному співробітництві”
Пт, 01 Грудня 2017, 17:23

08 грудня 2017 року ТПП України спільно з Посольством Республіки Болгарія в Україні організовують семінар “Використання інструментів ЄС та переваг Угоди про Асоціацію в економічному та торговельному співробітництві. Роль малих підприємств у розвитку економічних відносин між ЄС та Україною”.

Із вітальним словом до учасників семінару звернуться Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Болгарія в Україні та президент ТПП України.

Програма семінару передбачає виступи та презентації провідних європейських експертів – економістів з великим досвідом роботи у структурах ЄС у сфері зовнішньої торгівлі, управління проектами з розвитку малого та середнього бізнесу, підвищення конкурентоспроможності компаній, громадських закупівель тощо.

Учасники семінару отримають від фахівців-практиків інформацію щодо правильного позиціонування українського бізнесу на закордонних ринках, зокрема щодо інструментів доступу до ринку ЄС після набуття чинності Поглибленої та всеосяжної зони вільної торгівлі (ПВЗВТ) між ЄС та Україною, зможуть у рамках вільної дискусії обговорити з ними практичні аспекти ведення бізнесу з ЄС та дізнатись про унікальний досвід успішної інтеграції болгарської економіки до єдиного європейського ринку.

Робочі мови заходу – українська, англійська та російська, переклад забезпечується.

Реєстрація: для участі у семінарі прохання не пізніше 07 грудня зареєструватися за посиланням https://goo.gl/forms/ZMEmudgqc5LKIGQn1

Дата проведення: 8 грудня 2017 р. (п’ятниця), 10.00.

Початок реєстрації – з 09.30 год.

Місце проведення: конференц-зала ТПП України (Київ, вул. Велика Житомирська, 33).

Вартість участі: безкоштовно.

Контакти для отримання додаткової інформації: ТПП України – тел. (044) 461 98 08, Е-МаіІ: boi-ier@ucci.orq.ua (Ольга Бондаренко). Посольство Болгарії в Україні – E-Mail: Elena.OVANEZOVA@mfa.bg (Єлена Слатинська-Ованезова)

Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: