Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » БАРОМЕТР БІЗНЕСУ
БАРОМЕТР БІЗНЕСУ
Пт, 29 Вересня 2023, 09:37
Настрої бізнесу критично важливі для майбутнього України!
Торгово-промислова палата України запускає “Барометр бізнесу” у всіх регіонах України, щоб бізнес-спільнота могла оперативно висловлювати свою думку, а наша команда – оперативно аналізувати результати опитування, діяти та реагувати.
Торгово-промислова палата України десятиріччями брала участь у формуванні бізнес еко-системи країни і ми вдячні підприємцям за довіру та співпрацю.
Експрес опитування “Барометр Бізнесу” – це 2 хвилини вашого часу, які допоможуть нам впливати на рішення ключових державних інституцій, покращуючи умови для ведення бізнесу в Україні.
Щомісячно члени ТПП України та наші партнери будуть отримувати в верифікованому Viber та Telegram каналах ТПП України запрошення до чат-боту “Барометр Бізнесу” для надання вашої думки та бачення щодо змін в бізнес-середовищі.
Щомісячно ми будемо відкривати “гарячу тему” для бізнесу та звертатися до влади та інституцій за урегулюванням питань, які заважають вам вести бізнес.
Ви першими отримаєте результати дослідження через декілька днів після відповіді і зможете порівняти оцінку підприємців вашої області, вашої галузі з оцінкою інших підприємців.
Ми, в свою чергу, зробимо все, щоб врегулювати проблемні питання задля розвитку бізнесу та сприятливого інвестиційного клімату в країні.
Рухаємось вперед #разом!
Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: