Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Про Палату » Структурні підрозділи » Відділ штрихового кодування
Відділ штрихового кодування
  1. Надання інформації про призначення всесвітньої системи товарної нумерації GS1, про Міжнародну асоціацію GS1, асоціацію “ДжіЕс1 Україна”, про їхні цілі та завдання, повноваження, структуру, умови членства.
  2. Консультації, довідки та методичні рекомендації щодо питань штрихового кодування та застосування всесвітньої системи товарної нумерації GS1.
  3. Сприяння у підготовці та оформленні необхідних документів щодо реєстрації суб’єктів господарювання в асоціації “ДжіЕс1 Україна”, укладання від імені асоціації відповідних договорів та додаткових угод на членство в асоціації “ДжіЕс1 Україна” та участь у всесвітній системі товарної нумерації GS1.
  4. Сприяння оформленню заявок щодо присвоєння товарам ідентифікаційних номерів GS1, опрацьовування даних заявок та сприяння в отриманні свідоцтв на присвоєнні ідентифікаційні номери GS1.
  5. Занесення суб’єктів господарювання та відомостей про товари в електронний банк даних.
  6. Допомога у виборі типорозмірів, розміщенні штрихових кодів та консультації щодо їх друку.
  7. Виготовлення майстер-файлів (комп’ютерних зображень штрихових кодів) у повній відповідності з державними стандартами України.
  8. Контроль якості друку штрихкодових позначок (верифікація).
  9. Консультації щодо практичного застосування штрихових кодів та вибору технічних засобів їх нанесення та зчитування.
  10. Здійснення нагляду за відповідністю застосування членами асоціації “ДжіЕс1 Україна” ідентифікаційних номерів, маркування штрихкодовими позначками товарів та інших об’єктів обліку вимогам чинного законодавства України, державних стандартів України та специфікацій асоціації “ДжіЕс1 Україна”.

 

Начальник відділу – Пономаренко Жанна Анатоліївна
E-mail: ean@gs1.cci.vn.ua
Телефон: +38 (0432) 52-59-72

 

Версія для друку
Версія для друку