Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » Штрихове кодування. Всесвітня система GS1
Штрихове кодування. Всесвітня система GS1
Ср, 31 Серпня 2016, 16:39

Вінницька торгово-промислова палата інформує, що Система GS1 – це інтегрована система всесвітніх стандартів, що забезпечує точну ідентифікацію товарів, послуг і торгових партнерів, а також інформаційні комунікації щодо них.

Система GS1 становить основу багатьох процесів та ділових рішень, забезпечуючи ефективну організацію інформаційних потоків й забезпечуючи підвищення продуктивності праці та скорочення виробничих видатків у ланцюжку постачання.

Маючи за основу єдину систему ідентифікації, Система GS1 складається з чотирьох основних напрямків:

1) Всесвітні стандарти даних та прикладні стандарти штрихового кодування, що передбачають використання всесвітньо визнаних ідентифікаційних номерів GS1(штрихових кодів) для автоматичної ідентифікації товарних позицій, майна, логічних одиниць та об’єктів.

2) Стандарти GS1 для електронного ділового спілкування(EANCOM та GS1 XML), які передбачають стандартизовані та попередньо визначені електронні повідомлення. Завдяки використанню існуючих стандартів діловим партнерам не потрібно заздалегідь погоджувти формати та структури електронних повідомлень.

3) Всесвітня Мережа Синхронізації Даних GS1 (Global Data Synchronisation Network) – автоматизоване та побудоване на основі стандартів інформаційне середовище, що дозволяє всім торговим партнерам одночасно мати цілісні дані про товар.

4) Нова всесвітня система стандартів, що поєднує технології радіочастотної ідентифікації, інфраструктуру існуючих комунікаційних мереж та Електронний Код Продукту (номер, що унікально ідентифікує товар). Це дозволяє в автоматичному та в реальному часі ідентифікувати товар та простежувати його рух під час постачання, внаслідок чого підвищується ефективність та прозорість ланцюжка постачання.

Система стандартів GS1 є найбільш широко застосовуваною у світі системою стандартів для ланцюжка постачання. Понад мільйон користувачів у 140 країнах світу застосовують

Систему GS1, в т. ч. штрихове кодування товарів.

Система GS1 запроваджена у понад 20 основних галузях. Щоденно здійснюється понад 5 млрд. операцій сканування штрихових кодів GS1.

Система GS1є всесвітньою мовою ділового спілкування.

Історія виникнення штрихового кодування

 

Начальник відділу штрихового кодування Вінницької ТПП Пономаренко Ж. А.

Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: