Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » Авіаціаційний комітет розпочав свою роботу при ТПП України
Авіаціаційний комітет розпочав свою роботу при ТПП України
Ср, 27 Липня 2016, 11:42

63

Вінницька ТПП інформує, що рішення про створення Комітету було прийнято на засіданні Президії ТПП України 21 липня 2016 року. Віднині він має стати ефективним майданчиком вирішення актуальних проблем ринку цивільної авіації. Бажання увійти до складу Комітету вже виявили «Міжнародні авіалінії України», «Дніпроавіа», «Азур Ейр», «Роза вітрів», «Інтеравіа», державне підприємство «Міжнародний аеропорт «Бориспіль», а також декілька хендлінгових і кейтерінгових компаній.

«Сьогодні на ринку авіації існує досить багато невирішених питань. Лунають різні думки щодо підходів до їх розв’язання. Ми маємо намір об’єднатися, щоб започаткувати практику узагальнення та систематизації проблем галузі та розробки конкретних пропозицій владним структурам.

Адже майже всі учасники ринку сьогодні дійсно дуже зацікавлені у покращенні регуляторної політики у сфері цивільної авіації і готові максимально долучитися до цього процесу шляхом експертизи регуляторних актів і прямого діалогу із представниками органів влади», – прокоментував створення Комітету керівник аеропорту «Бориспіль» Євген Дихне. Саме він, керманич найбільшого аеропорту в Україні, який обслуговує понад 70% авіаперевезень держави, і очолив новостворений Авіаційний комітет.

«Я впевнений, що нове об’єднання при ТПП України буде сприяти розвитку здорової конкуренції на ринку цивільної авіації, вивченню європейського досвіду та впровадженню його в Україні», – зазначив президент ТПП України Геннадій Чижиков.

За перше півріччя 2016 року обсяги пасажирських перевезень українських авіакомпаній зросли порівняно з відповідним періодом 2015 року на 19,1% і становили 3253,2 тис. осіб, у т.ч. міжнародних – на 18,2%, до 2903,5 тис. осіб.

Пасажиропотоки через аеропорти України збільшились на 13,1% (5326,4 тис. осіб), у т.ч. у міжнародному сполученні – на 11,2% (4612,2 тис. осіб).

Версія для друку

Версія для друку

Читайте також: