Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » Візит Аташе з питань торгівлі Американської комерційної служби Посольства США до Вінниці
Візит Аташе з питань торгівлі Американської комерційної служби Посольства США до Вінниці
Пт, 19 Серпня 2016, 10:20

Вінницька торгово-промислова палата повідомляє, що 15 серпня Вінницю з діловим візитом відвідав Аташе з питань торгівлі Американської комерційної служби Посольства США в Україні п. Джеймс Ліндлі. Мета поїздки — познайомитись з підприємствами, які представляють провідні галузі економіки регіону та обговорити можливості розвитку торгівлі між Україною та Сполученими Штатами Америки.

Американська Комерційна Служба є представником Департаменту Торгівлі США, що має статус Міністерства Уряду США. Мета діяльності Служби – допомагати американським компаніям виявляти ділові можливості в Україні та сприяти поширенню співробітництва між українськими та американськими діловими колами.

Комерційна служба США в Україні допомогає українським компаніям знайти американські продукти, послуги та бізнес-партнерів; зустрітися з постачальниками і партнерами особисто; відвідати виставки, в яких приймають участь тисячі американських компаній.

На зустрічі з Аташе в залі засідань Вінницької ТПП були присутні представники підприємств м’ясної промисловості, будівельної галузі, сфери IT-технологій, а ткож Вінницького олієжирового комбінату та Міжнародного аеропорту “Вінниця”.

Під час розмови з керівництвом Вінницької ТПП обговорювались заходи з налагодження українсько-американських бізнесових контактів. Зокрема пан Ліндлі інформував про успішні інвестиційні проекти на території США

Президент Вінницької ТПП повідомив про достатньо тісні контакти та співпрацю з Посольством США.

Саме завдяки рекомендаціям і підготовці заявочних документів фахівцями ВТПП у програмах стажування SABIT (Спеціальна американська програма ділових стажувань) у безоплатних місячних стажуваннях в США взяли участь 7 керівників вінницьких підприємств з різних галузей.

Протягом 2013-2015 років фахівці Палати брали активну участь в навчальних програмах CIPE (Центр Міжнародного Приватного Підприємництва, некомерційний філіал Торгової палати США).

А в 2015 експерт відділу зовнішньоекономічних зв’язків ВТПП проходила стажування в Торговій палаті США та регіональній палаті штату Вайомінг.

У 2014-2015 роках Вінницька ТПП за фінансої підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США реалізовувала проект “Формування мережі експертів з інтелектуальної безпеки для малого та середнього бізнесу України”

Два місяці тому в Палаті розпочав роботу волонтер Корпусу Миру США Кен Міямото, який два роки працюватиме у Вінниці для розвитку нашої організації, як бізнес-ассоціації, робота якої спрямована на пітримку і розвиток бізес-середовища регіону та задля загального блага нашої громади.

Програма візиту пана Ліндлі включала також візити на передові підприємства Вінниччини, серед яких Вінницький олієжировий комбінат та Лабораторія безпілотної авіації.

Am_Atashe 023      Am_Atashe 037

Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: