Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » Аналітично-консультативна робота «Майбутнє Української митниці в умовах вступу в ЄС»
Аналітично-консультативна робота «Майбутнє Української митниці в умовах вступу в ЄС»
Пн, 17 Червня 2024, 08:18

ГО «Інститут економічних досліджень та політичних консультацій» (ІЕД) в рамках реалізації проєкту «Підтримка громадської ініціативи «За чесну та прозору митницю» підготував Аналітично-консультативну роботу «Майбутнє Української митниці в умовах вступу в ЄС».

Якою має  бути українська митниця в умовах вступу України в ЄС? Для відповіді на це питання вони проаналізували європейський досвід реформування митних органів, зокрема спільні виклики та пріоритети ЄС у цій сфері, досвід цифровізації митних процедур, національні особливості реформування митниці в окремих країнах-членах ЄС. Також визначили основні виклики та перешкоди України на її шляху до європейської інтеграції. Насамкінець, вони запропонували свій погляд на те, як має виглядати митниця в момент вступу України в ЄС.

Це дослідження стало можливим завдяки підтримці Міжнародного Фонду «Відродження». Зміст є виключно відповідальністю ГО «Інститут економічних досліджень та політичних консультацій» і не обов’язково відображає позицію МФ «Відродження».

З результатами дослідження ви можете ознайомитися на сайті ІЕД.

Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: