Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » Активізація діяльності Української частини Українсько- британської ділової ради
Активізація діяльності Української частини Українсько- британської ділової ради
Вт, 12 Вересня 2023, 10:35

Шановні пані та панове!

Протягом 2023 року Торгово-промисловою палатою України приділяється високу увагу активізації економічного співробітництва між Україною і Сполученим Королівством Великої Британії та Північної Ірландії.

На початку року з ініціативи Лондонської ТПП українські підприємства-члени ТПП України отримали можливість безкоштовного членства в Лондонській торгово-промисловій палаті.Станом на сьогодні цією можливістю скористалися 45 українських підприємств.

Завдяки взаємодії з Торгово-промисловими палатами Лондона і Ліверпуля після тривалої перерви у квітні цього року було успішно проведено Українсько-британський діловий форум в Ліверпулі, участь в якому взяли понад 100 українських і британських компаній.Захід надав учасникам можливість відчути високу зацікавленість у розвитку ділових відносин між підприємцями двох країн.

У червні цього року бізнесові майданчики London Recovery Conference зібрали рекордну кількість представників українського і світового бізнесу, а британські учасники протягом усього заходу наголошували, що доцільно розпочинати реалізацію проектів відновлення вже зараз.

Також на конференції представники Великої Британії подали чіткі сигнали присутнім, що саме Сполучене Королівство буде відігравати провідну роль в процесі відновлення української інфраструктури та економіки.

З врахуванням зазначеного Торгово-промисловою палатою України було прийнято рішення щодо створення двосторонньої Українсько-британської ділової ради, як ключового інструменту для налагодження взаємодії між представниками бізнесу двох країн. Наприкінці травня – початку червня відбулися відповідні установчі засідання в Києві та Лондоні, на яких було визначено статус Ділової Ради, затверджено статутні документи, обрано виконавчих керівників та визначено завдання на найближчий період.

Усередині серпня цього року відбувся візит до Києва керівника політичного департаменту Лондонської ТПП Джеймса Уоткінса, який під час зустрічей і обговорень в Київській міській раді і в ТПП України підкреслив важливість активізації двосторонніх ділових відносин та висловив низку ініціатив, які надзвичайно зацікавили українських учасників перемовин.

30 серпня цього року питання активізації українсько-британського ділового співробітництва було розглянуто на засіданні Президії ТПП України, а прийняте рішення надало максимальні повноваження Українсько-британській діловій раді щодо роботи в цьому напрямку.

Шановні пані та панове, враховуючи надзвичайну важливість зусиль ТПП України щодо активізації українсько-британського ділового співробітництва, відповідно рішенню Президії ТПП України та з метою планування роботи Ради у другому півріччі 2023 року та в наступному році,просимо Вас взяти участь в опитуванні щодо зацікавленості у співпраці з підприємцями Сполученого Королівства.

Надаємо посилання на опитувальник:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdLxc1x8c6pEBxuOdUX5aTcW

L1Y1F6UGlWgSxOFZg7a7ciuw/viewform

Дякуємо за співпрацю.

Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: