Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Новини » Партнерський проект «Експорт до Великої Британії»
Партнерський проект «Експорт до Великої Британії»
Ср, 10 Серпня 2016, 16:00

Вінницька торгово-промислова палата інформує, що компанія «Сенко Україна» ініціювала та запровадила актуальний Партнерський проект «Експорт до Великої Британії», мета якого створення умов та підтримка вітчизняних виробників в експорті своєї продукції до Великої Британії та інших високорозвинених країн світу (ЄС, США, Канади, Японії, інші).

У рамках Партнерського проекту планується надати допомогу національним сільгоспвиробникам та виробникам продуктів харчування, напоїв у стандартизації виробництва згідно високих вимог регламентів ЄС, у створенні конкурентоспроможних на світовому ринку товарів та побудови ефективної системи логістики й продажу товарів.

Зокрема, у період з 4 по 6 вересня 2016 р. в Лондоні (Велика Британія): буде проходити престижна міжнародна виставка «Speciality & FineFood Faire 2016», на якій вперше планується презентувати українську сільгосппродукцію, продукти харчування, напої та ін. для британських (європейських) покупців.

Участь українських сільгоспвиробників у зазначеному заході може бути початком масштабної співпраці, яка підвищить світовий імідж України та сприятиме росту рівня конкурентоспроможності української продукції в різних країнах, розвитку малих та середніх фермерських господарств та інфраструктури села.

Місто проведення: Olympia Exhibition Centre, Лондон, Велика Британія

Термін проведения: 4 – 6 вересня 2016 року.

Продукція для презентації: овочі, фрукти, ягоди, продукти харчування українського виробництва.

Виставковий національній стенд: “Ukrainian foods”.

Про виставку від організаторів:

Видатна подія для презентації продуктів харчування і напоїв закупникам топ-класу. Унікальна можливість встановити контакти з гастрономами, роздрібними торгівцями і оптовиками, ресторанами, готелями, підприємствами громадською харчування, що розташовані в пошуку постачальників високоякісних продуктів харчування і напоїв.

Число віднідувачів – баизько 11 000 осіб, серед яких 8 300 осіб – закупівельники.

Із них: 21% дистриб’ютори, 27% представники рітейлу та 35% роздрібної логістики.

Ярмарок є основною подією в гааузі продуктів харчування і напоїв Великої Британії вже протягом 16 років, де закупівельники топ-класу шукають джерела поставок високоякісних продуктів харчування і напоїв серед кращих постачальників Великобританії та всього світу.

Українські виробники не знайдуть кращого способу побудувати бізнес-відносини тет-а-тет з покупцями роздрібної та оптової торгівлі, готелів, ресторанів, кафе та інших закладів громадського харчування, а так само багатьма іншими представниками Великої Британії.

Факти про виставку «Speciality & FineFood Faire» 2015:

  • 78% відвідувачів ярмарку – особи, уповноважені здійснювати прямі закупівлі або ж давати рекомендації до їх здійснення;
  • 25% відвідувачів ярмарку – представники сектора роздрібної торгівлі (Selfridges, Harvey Nichols and Harrods, і т.д.);
  • 31% відвідувачів ярмарку – представники сектора громадською харчування (The Savoy, Compass Group and The Dorchester і т.д.);
  • близько 800 учасників презентували свою продукцію на виставці.

Розмір національного стенду “Ukrainian foods”: 60 кв. м. (поруч із стендами Греції та Іспанії).

Орієнтовні загальні витрати оренди стенду “Ukrainian foods” складають: виготовлення, забудова/демонтаж брендового виставкового обладнання, участь у каталогах, виданнях виставки, робота фахівців-консультантів – 57 000 британських фунтів стерлінгів.

Для подготовки експорту і побудови логістики, продажу товарів на ринку Великої Британії національним виробникам/експортерам додатково надається допомога.

Учасникам української делегації надаються послуги з організаціі перельоту, бронювання готелю, забезпечення трансферів, візова підтримка представникам компаній.

За детальною інформацією щодо участі в Міжнародній виставці «Speciality & FineFood Faire 2016»: звертатися до ТОВ “Компанія “Сенко Україна”:

Телефони: +38(056) 740-30-90, +38 (056) 740-31-91

Е-mail: agrosenko.trade@gmail.com

Skype: senko.ukraine

Версія для друку
Версія для друку

Читайте також: